Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért viselkedhet így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedhet így, mi változott meg? Jól gondolom, hogy már felesleges bármit is tennem?

Figyelt kérdés

Év elején az egyik órámon megismertem egy fiút (félreértések elkerülése végett: XD lány vagyok). Eleinte nem sokszor beszélgettünk, csak egyszer-kétszer, de nagyon szimpatikusnak tűnt. Amikor nem volt hely, átadta a helyét, egyszer pedig egy (számomra, és egy barátnőm számára is) elég kétértelmű példamondatot mondott nekem. Egyszer meg, amikor nem vettem észre a lépcsőnél, megszólított, és beszélgettünk egy darabig a vizsgája előtt (gondolom, ha utálna, örült volna, hogy nem vettem észre...). Persze, ebből még igyekeztem nem levonni semmiféle következtetést, gondoltam, biztosan találkozunk még többször is, ha máshol nem, akkor az órán. De év vége felé már nem volt ideje bejárni erre az órára, és sajnos egyáltalán nem találkoztunk.

Nem akartam ennyiben hagyni a dolgot, így végül ráfanyalodtam a fészbúkra. Felvettem, aztán a vizsgája után írtam neki, hogy hogy sikerült. Visszaírt, hogy "köszöni, hogy gondoltam rá", összességében nagyon kedvesen. Elkezdtünk levelezni, ő is érdeklődött arról, hogy velem mi van, ő is szurkolt nekem, meg mindig érdeklődött az aktuális vizsgámról, de azért nem csak tanulással kapcsolatos dolgokról esett szó, hanem más témákról is (bár igaz, hogy ezeket többnyire én vetettem fel). Viszont gyakorlatilag minden nap írtunk egymásnak pár sort. Egy alkalommal, amikor csak két nap múlva tudott írni, elnézést is kért, hogy csak most tud írni, de tanulnia kellett... (Ami nagyon jólesett, mert tapasztalatom szerint az emberek egyébként nagyon lazán kezelik az ilyesmit.)

Viszont amikor az utolsó előtti vizsgájáról kérdeztem, arra 3 napig semmit nem írt, de persze láttam, hogy közben már többször is volt fenn. 3 napig vártam, aztán megkérdeztem, hogy ez most célzás-e. Erre visszaírt, hogy ne haragudjak, de azt hitte, hogy már írt nekem (?), és írt egy hosszabb levelet. Aztán egy darabig folytatódott a levelezés. Aztán egy hétig megint nem írt. Egy hétig tépelődtem, hogy hagyjam-e ennyiben, vagy még próbálkozzak egy utolsót (végülis azért gyakran eltűnnek a fészbukos üzenetek), de egy hét után végül megkérdeztem, hogy ment az utolsó vizsgája. Arra válaszolt, és kérdezgetett, hogy az én vizsgáim hogy sikerültek. Én megírtam, és erre már megint nem reagált semmit, már egy hete... (És persze többször volt már fönn azóta.)


Egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni. Az elején kedves volt és érdeklődő, pedig vizsgaidőszak volt. Amikor két napig nem tudott írni, már elnézést kért, most pedig, bár letudta már az összes vizsgáját, semmit sem képes írni, pedig minden nap feljön. Személyesen sajnos azóta sem találkoztunk, és valószínűleg már nem is fogunk. Nem értem, időközben mi változott? Ugye, hogy most már nincs értelme bármit is írnom neki?

(Pedig annyira megírnám, hogy ha valami baja van velem, akkor ne nézzen levegőnek, hanem írja meg...)


Annak, aki elolvassa, és megtisztel valamilyen hasznos tanáccsal, előre is köszönöm.


2012. jún. 13. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vond kérdőre amiért nem írt. Az még nem jelenti azt, hogy nem is érdekled. Van valami közös amit mindketten szerettek? Mondjuk rákérdezhetsz h megy-e egy bizonyos koncertre, fesztiválra, ilyesmi.Vagy most van ez az eb láz, egy csomó helyen kivetítik szabadtéren, akár össze is hozhatsz egy csapatot, akikkel elmész megnézni és őt is hívod.:)
2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem fogom kérdőre vonni. Csak magamból kiindulva, egyszer sem játszanám el valakivel, aki tetszik, azt, hogy egy hétig nem írok neki, aztán amikor ír, reagálok, aztán megint egy hétig nem írok, aztán megint...

Amit írtál, jó ötlet, csak nem tudom, lenne-e értelme felvetnem valami ilyesmit. Ha már visszaírni sem képes, találkozni valószínűleg pláne nem akar...

De köszönöm szépen a segítséget! :)

2012. jún. 13. 12:02
 3/23 A kérdező kommentje:
Akinek van valami épkézláb ötlete, ne fogja vissza magát. :)
2012. jún. 13. 12:04
 4/23 anonim ***** válasza:
Épp ismerek egy olyan srácot, aki utál facebookon üzengetni, pedig ő írt rám az elején, aztán meg elmaradoztak a levelek. Mondjuk én élőben is találkozom vele,és még meg is jegyzi, hogy ha hazaérek írjak rá, de akkor sem válaszol, viszont élőben meg nyomul, csak nem szeret írni. Ennek a fiúnak van csaja akiről beszélsz? Mert mostanában nagy divat a párok közötti levelekben turka....
2012. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Azis lehet h talált mást :/

De bármi más is lekötheti a figyelmét nem felétélen csak csajok..

2012. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem, hogy nincs barátnője. Nekem eddig nem úgy tűnt, mintha lenne.

Persze teljesen más lenne a helyzet, ha mi is találkoznánk élőben. Akkor nem szorulnék rá arra, hogy fészbúkos megnyilvánulásokat elemezgessek.


Erre én is gondoltam. De ezt vajon így akarja tudtomra adni, hogy egyszercsak nem ír?...

Az egyébként nem zavarna, ha valami más kötné le, de mivel minden nap feljön...


Nektek is köszönöm! Aki szeretne, írjon még!

2012. jún. 13. 12:34
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki akivel csak szimplán beszélgetni szoktam előfordul h van h kicsit hanyagolom és ritkán írok neki és keveset.. mert pl előkerült egy régi ismerős v vki érdekesebb dolgokról beszél.. és ebben az esetben online vagyok csak nem írok.
2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ilyen ismerőseim nekem is vannak. Természetesen nem lehet mindenki mindenkivel nagyon-nagyon jóban.

Nem is azt várom, hogy regényt írjon, vagy hogy minden nap írjon, de az rosszul esik, hogy egy hete egy sort sem volt képes írni, pedig minden nap volt fenn, és arra ráért, hogy képeket lájkoljon.

2012. jún. 13. 13:04
 9/23 anonim ***** válasza:

És te írtál neki?

lehet nem akar mindig ő írni

2012. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Eddig felváltva írtunk. Utoljára én írtam, de arra semmit nem reagált.


Szerinted írjak neki megint? Csak már olyan hülyén érzem magam, hogy harmadszor is én erőltetem ezt a levelezést, közben meg lehet, hogy így akar lekoptatni, csak én nem veszem észre... tényleg nem tudom, mit tegyek.

2012. jún. 13. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!