Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg állandóan?

Figyelt kérdés
Elegem van már belőle. Megállok pl a zebránál,és elkezd a gyerek bámulni, el sem fordul,csak les. Utána direkt elkezdett lassítani,hogy én be tudjam őt előzni,hogy bámulhassa a seggem. Bementem egy plázába,hogy lerázzam,de még oda is jött utánam. Meg megyek az úton,és vigyorognak rám, meg a haverjuknak teszik a megjegyzéseket,forognak utánam... stb. De még a 60 éves öregemberek is. Nem volt rajtam semmi különös,egy szakadt rövidfarmernadrág,fekete bőrdzseki,felhajtva,fehér atléta,meg fehér tornacipő. Elegem van belőle,néha ott tartok,hogy legszívesebben beszólnék.
2012. jún. 13. 14:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Üdv a klubban.Én be is szólok.Fiatal srácok nem zavarnak,csak az öregek,mert az már gusztustalan.Ha tudsz,rúgj bele jól az egyikbe,megérdemli a sok agyhalott.
2012. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Na hát, vajon miért lehet ez?:OOOOOOOOOOO
2012. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Hordj zsákruhát.
2012. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Osztom, és én is beszólok, ha már tiszta ideg vagyok:-) Főleg a munkásoknak, meg akik nem tetszenek:-)))
2012. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mert büntetően jól nézel ki.
2012. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan marha jó csaj vagy hogy nem bírják ki. Mégis valami rohadt kevés önbizalmad lehet ha itt akarod ajnároztatni magad.
2012. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy még az öreg véntaták is. Meg a magukat nagyon menőnek gondoló majmok. A hányinger meg elkap.
2012. jún. 13. 14:51
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam ajnároztatni,szimplán feltettem egy kérdést...
2012. jún. 13. 14:52
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
egyszer miniszoknya volt rajtam és behajoltam valamiért a kocsiba utánna vettem észre hogy mellettünk egy kamionos meg mindent látott ..és 30 tól tuti több volt .. ja és nem volt rajtam bugyi sem .... legalább volt egy jó napja... de azért gáz volt és legalább ha egy 20 éves leszarnám de vén fasz
2012. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De minek teszel fel ilyen hülye kérdést? Azért néznek meg, mert jól nézel ki. Nem egyértelmű?????????
2012. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!