Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg állandóan?

Figyelt kérdés
Elegem van már belőle. Megállok pl a zebránál,és elkezd a gyerek bámulni, el sem fordul,csak les. Utána direkt elkezdett lassítani,hogy én be tudjam őt előzni,hogy bámulhassa a seggem. Bementem egy plázába,hogy lerázzam,de még oda is jött utánam. Meg megyek az úton,és vigyorognak rám, meg a haverjuknak teszik a megjegyzéseket,forognak utánam... stb. De még a 60 éves öregemberek is. Nem volt rajtam semmi különös,egy szakadt rövidfarmernadrág,fekete bőrdzseki,felhajtva,fehér atléta,meg fehér tornacipő. Elegem van belőle,néha ott tartok,hogy legszívesebben beszólnék.
2012. jún. 13. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg tetszel valakinek. Én is egyből erre apellálok mikor meglátok az utcán egy feltűnően jó csajt,megdugnám úgy hogy nem tudna magán eligazodni. :)
2012. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Tehát csak a 20 éves kölykök nézhetnek meg valakit az utcán, azon felül meg szemellenző mindenkinek? Érdekes felfogás.
2012. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Foto jöhet priviben és megmondom, hogy miért néznek meg :D
2012. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy kérdező?
2012. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a szerencséd, hogy szép vagy, mert eszed nincs. A miniszoknya-bugyi nélkül válaszoló, 30 év felettieket levéntatázó válaszoló ugyanez a kategória, csak tán még rosszabb.
2012. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1.Vagy azért mert olyan szép vagy!

2.Vagy azért mert olyan okádék vagy!


Ha az 1. miatt bámulnak akkor örülnöd kéne!

Ha a 2. miatt bámulnak akkor azt meg el kell fogadni!

2012. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13 Ne rinyálj már.Tojd le a fiatalabb lányokat,foglakozz a saját korosztályoddal,esetleg a feleségeddel.
2012. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezennel nyomatekosan megkerek mindenkit, aki elmult 25 eves, a "Brad Pitt - Sebeok Janos" Nemzetkozi Arcberendezes-esztetikai Skalan nem eri el a megkivant minimalis szintet, egy vekony, hegyes targgyal szurja ki mindket szemet, hogy az utcan veletlenul se zavarjon senkit azzal, hogy rapillant.


Megertesuket koszonom!

2012. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kérdező "rinyált", nem én. Vagy írtam volna, hogy tinilányokat szoktam bámulni?
2012. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Talán azért néznek meg, mert dögös lehetsz
2012. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!