Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt várjak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várjak, hogy újra felvehessem a kapcsolatot az ex-szel? Elfogadom, hogy köztünk vége, de barátként nem szeretném elveszíteni, nagyon fontos nekem.

Figyelt kérdés

Cirka egy évig voltunk se veled, se nélküled kapcsolatban, ő - állítása szerint - sosem volt belém szerelmes. De nagyon jó, sőt a legjobb barátok lettünk. Minden időnket együtt töltöttük, és annak ellenére, hogy ő nem úgy szeretett engem, én boldog voltam mellette. Ő szenvedett, sokszor ki akart zárni az életéből, de eddig sosem tudta megtenni. (Én sosem kerestem, sosem zaklattam az ilyen "menekülési kísérletei" alatt, mindig ő jött vissza hozzám.) Most pár hete minden kapcsolatot megszakított velem, mondván, hogy amíg része vagyok az életének, nem tud továbblépni. (Bár ha nem szerelmes belém, nem értem, hogy miért, mindegy.) Ez véglegesnek tűnik, semmilyen formában nem kommunikál velem, minden kommunikációs platformon tiltva vagyok nála.


Szeretem őt, elfogadom azt, hogy velem nem boldog, legyen hát boldog mással, elengedem, ha ő ezt akarja. Nem várom, hogy visszajöjjön hozzám. (Nagyon szenvedek, de ez van, majd elmúlik.) DE azt nem tudom elfogadni, hogy soha többé nem látom, a barátsága, a társasága nagyon sokat jelent nekem. Az lenne a kérdés, hogy mennyi idő után kereshetem meg őt, nem visszahódítási szándékkal, hanem csak azért, hogy valahogy visszacsempészhessem az életembe? Nagyon hiányzik.


25/N



2012. jún. 13. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Uez a helyzet volt nálam,anyám tanácsa:ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.fogadd meg ezt te is.
2012. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi szakítás után még a szakítás miatti bánatunkat is egymással beszéltük meg. Csak szakítottunk a barátság maradt. (azóta már mindkettőnknek családja van, de a barátság még most is tart, naponta beszélünk)
2012. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni, írtam neki egy mailt, hogy természetesen elfogadom, hogy "csak" barátok vagyunk, de ne zárjon ki az életéből. Nem reagált. Ezért szeretnék egy kis időt hagyni neki, csak nem tudom, hogy mennyit. Azt túlélem, ha nem lesz sosem a párom, de abba tutira beledöglök, ha nem marad az életem része. Mit tehetnék?
2012. jún. 13. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon hasonlo volt a helyzetem 10 eve, csak en voltam a masik oldalon. a lany 25 volt en 20. nagyon szerettem ot, de nem lettem bele szerelmes igazan, pedig akartam es tetszett is, de volt par dolog ami zavart talan tudat alatt. a korkulonbseg is. aztan 1 ev utan mondtam h ne keressuk egymast. akkor o volt a legjobb baratom is. 2 ev mulva vettem fol vele a kapcsolatot, o sem keresett, ami mivel tul akartam magam tenni a dolgon jobb is volt. sajnalom a helyzeted, nem akarok tanacsot adni, mert n tudom pontosan a helyzetetek, de neha talan tenyleg jobb ugy, es tiszteletben kell tartani a masik donteset
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogd fel, hogy nem akar téged az életében tudni. Ezekből sosem lesznek nagy barátságok. A nagyon komoly kapcsolatoknak talán a 10%a marad meg barátságnak. A seveledsenélküled kapcsolatok halálra vannak ítélve!
2012. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy év. De ha ilyen szoros barátságban voltatok, szerintem ő maga fog keresni, amint késznek érzi magát.
2012. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez több volt, mint barátság, de részéről mégsem szerelem. Csak az a parám, hogy ha talál magának valakit, akivel boldog lesz (persze, találjon, nem akarok neki rosszat, sőt), akkor én már soha többet nem fogok eszébe jutni és örökre elveszítem. Pedig nagyszerű ember, és nem hiszem, hogy kiheverném, ha többé nem lenne nekem.
2012. jún. 13. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Minimum fél év de 1 év jobb lenne szakítás után nincs barátság mert amíg tombolnak az érzelmek

nem tudtok felszabadultan együtt bulizni.

2012. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig, amíg szerelmes vagy belé, Te se keresd semmiféleképpen. Bele fogsz őrülni, ha esetleg azt meséli - mint jó barátod -, hogy alakulóban van egy kapcsolat.
2012. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!