Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok ilyen alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok ilyen alakú lánnyal? (Kép)

Figyelt kérdés

Kicsit kisebb mellem van, de ugyanilyen az alakom. Járnátok ilyen lánnyal, ha egyébként szép az arca?

[link]


2012. jún. 13. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ez már túl pufi, biztos hogy nem jöhetne szóba
2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Pálcikának néznék ki mellette, pedig még csak nem is olyan nagy darab.
2012. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez már dagadt szal nem.
2012. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Én szarok a retusra, nekem a valóságban is az ilyen alkat jön be, annak ellenére is, hogy én inkább a sportosabb alkatban vagyok.
2012. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha már járok akkor azt egy nővel teszem, nem egy cocával.
2012. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

Én nem értem azokat akik azt mondják erre a NŐre, mert ő is NŐ, hogy "dagadt" meg "coca". Pont az ilyen "férfiak" miatt nincs önbizalmuk a teltebb nőknek. Rendben, megértem, hogy van aki nem járna vele, de ennyi válasznak azoktól bőven elég lett volna. Nyilván van rajta egy kis felesleg, de úgy látom akik ilyeneket írtak nem láttak még igazán kövér nőt. Amúgy meg nincs semmi baj vele, szerintem sokkal jobban néz ki mint mondjuk egy gebe nagy hassal/fenékkel. Ő legalább arányos és nőies.

Bocsi az offért

20L

2012. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó te milyen rendes lány vagy ^^
2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%

# 16

Ha nem akarja hogy megjegyzéseket tegyenek rá dobjon le néhány mázsát. Az egészségének is jót fog tenni és a pasija is könnyebben lesz. És talán akkor méltó lesz rá hogy nőnek nevezzük :)

2012. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
ha minden más oké, akkor simán :)
2012. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

#18 Te meg menj el szerintem szemészetre, ha úgy gondolod, hogy néhány mázsát kellene ledobnia. Szánalmas vagy, ha ez alapján nevezel valakit nőnek! Szerencsére vannak tőled sokkal értelmesebb hímneműek.

#17 Köszi :D

#16os voltam

2012. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!