Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvenném feleségül, de mástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvenném feleségül, de mástól akarok gyereket. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt egy nagyon kedves lány, akivel igazán jól megvagyunk és erőlteti a házasságot. Én még bele is mennék a dologba, de csak azzal a feltétellel, hogy valaki mástól (valamelyik volt szerelmemtől) lenne közös gyerek és ő csak felnevelné. Ez így számomra teljesen oké lenne, és bármilyen körülmények között kitartanék mellette.


Szerintetek hogyan lehet egy ilyen tervet véghez vinni? Hogyan lehet egy ilyet beadni a "nevelőszülő" lánynak?


2012. máj. 27. 09:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Miért?
2012. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Elmondod őszintén és meglátod mi lesz.
2012. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem. Aranyos, meg minden, de én szép egészséges gyereket akarok. Valahogy rossz belegondolni, hogy tőle lenne gyerekem. De ha egy szép lánytól lenne mondjuk, akkor nem lenne probléma, hogy vele kell élnem.
2012. máj. 27. 10:01
 4/53 A kérdező kommentje:
Sőt! Nemhogy nem lenne probléma, de még jobb is lenne, mint egy nem annyira rendes, kedves lánnyal. Nagyon nehéz normális lányt találni manapság.
2012. máj. 27. 10:02
 5/53 mogul ***** válasza:
93%
egy f@sz vagy...ezt igy olvasni h lány vagyok nagyon fos...mért vennéd feleségül ha nem szereted??? és miaz az egyik szerelmemtől mért hány van 10 ?? ott basználak pofán az oltár elött már bocsi.
2012. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod, hogy ebbe a "régi szerelmeid" is belemennének? Honnan veszed, hogy ők is akarnak tőled gyereket? És ha egyszer megszülik, talán csak nem képzeled, hogy majd odaadják a saját gyermeküket egy másik nőnek, hogy az nevelje fel? Milyen elborult agyad van neked?

Ha meg mégis belemennének a "volt szerelmeid", én biztosan nem akarnék kisbabát egy olyan anyától, aki képes lenne lemondani a gyerekéről és odalökni másnak, hogy az nevelje helyette...

2012. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Hát a volt szerelmeim vad csajok, akik nem anyának valók. Viszont jól néznek ki, és életrevalóak. Ilyen gyerek kéne nekem.


De nem kell megszülniük. Lehetne pl lombik bébi program és a feleségem hordaná ki.

2012. máj. 27. 10:05
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Te esküszöm nem vagy normális....sajnálom szegény lányt.

De legalább örökbe fogadhatná agy valami....de a gyerek megcsinálása jobb mint örökbe fogadni mi?

2012. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy az én gyerekem legyen, meg az egyik szerelmemé. Nem a gyerekcsinálás a fontos.
2012. máj. 27. 10:09
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát haverom bocs, hogy ezt mondom de Te nem vagy 100-as. Úúúristen, hogy lehetsz ekkor aberált genetikaizsákutca?? Apád is ilyen volt és Te most követed a hagyományt vagy?? Péklapáttal fejbeverni aztán majd csak észhez térsz. Ilyen módon kihasználni a másikat...
2012. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!