Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyi időt vártok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi időt vártok a lánynál a szexre ha tényleg komoly párkapcsolatban gondolkodtok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

tegnap 19:58


A szex annyiból jó hogy feszültségmentessé tesz és nincs az a sok zavarba jövés bénázás meg a kisebbrendű érzések. Az is igaz, hogy a romantikus bizsergés és a kiéhezés is szolgál szép élményekkel. Én viszont szeretem ha egy nő kíván, mégpedig nagyon. Ha jól megvan szex nélkül és csak a belsőm érdekli az nem valami hízelgő. Az is igaz hogy a romantikus álomképeinket nem igazán akarjuk megfarkalni, csak meghalni értük vakon. Sajnos nem volt még részem benne hogy kiderítsem hogy a kettő közötti határ mennyire átjárható és sajna eddig ilyen két értékű nőket is csak a filmekben láttam.

Ha egy nő külsőre lehengerel a külsejével és belebolondulok, azt valószínű hogy meg akarom ismerni és a szex lehet hogy másodlagossá válik, a lélek dolgai ugyanis felül tudják írni a test dolgait. Viszont vannak olyan lányok akiket veszettül megdugnék és olyan édesek hogy szeretnék minél többet velük lenni. Valószínű köztük is akad bőven olyan aki eleven szexi és nagyonis szerethető.

Ez egy kettősség és szituációja válogatja hogy milyenbe kerülsz. Csak azért tartogatni magad mert szerinted úgy jó, hülyeség! Azt kéne tenned amit érzel, és amit kívánsz! Felejtsd el a szokásokat és a mások véleményét! A csávót pedig megismered! Tudni fogod ha szeret és azt is ha csak a tested kell neki! De óvatoskodással ne rontsd el hogy tényleg megismerhessen! Ha szerepet játszol és nem magadat adod a saját akaratod és belsőd szerint akkor az visszaüt a rólad alkotott képben!

A szex isteni és akkor jó ha gátlástalan. A szerelem magasztosabb dolog, de nem jobb nála! Még akkor sem ha néha úgy érezzük! Egyik sem él a másik nélkül, kivéve talán a szexet. :)

Még magam sem tudom hogy álmaim nője le akarjon teperni, vagy inkább halálosan szeressen. Bár ha jobban belegondolok minden az én érzéseimtől függ. Ha nem érzek sokat akkor csak teher ha a másik belémzúg, és ha nekem ő az istennőm és én neki nem, csak egy isteni pasi akit kíván az is vezethet elégedetlenkedéshez mert nem az viszonzódik amit mi érzünk.

A szerelem elmúlik idővel de jóval hamarabb hamarabb fakul és olyankor az is nagyon fontos hogy kívánjuk úgy a másikat mint senkit!

2012. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
1 honap elég anyi idősen..!
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!