Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, elég komoly a helyzet?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok és eddig még nem volt barátnőm. Tudom, hogy ezzel a problémámmal nem vagyok egyedül, engem egész idáig nem is zavart különösebben az a tudat, hogy nem volt még barátnőm. Most viszont megtetszett egy lány, de nagyon és ezzel a helyzettel nem tudok mit kezdeni. Teli vagyok gátlásokkal, amiket sehogy se tudok leküzdeni akárhogy próbálom. Szóval beszélgettem néhányszor ezzel lánnyal, szerintem egész jól éreztük magunkat, de a következő lépést nem tudom megtenni, hogy például elhívjam egy randira. Én nagyon szeretném, ha járnánk, de az egész személyiségemre jellemző, hogy szorongó alkat vagyok, szóval most nem tudom hogyan tovább.

2012. jún. 14. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem hívod el, vagy nem mondod el neki, hogy mit érzel, megragadsz örökre a barátzónában.


Gondolkozz, mérlegelj, cselekedj!

2012. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár ezzel nem jutottam sokkal előrébb.
2012. jún. 14. 13:07
 3/13 Hanariko ***** válasza:
az itteni válaszokkal nem is fogsz előrébb jutni, mert csak bátorítani tudunk.A lényeg hogy NE gondolkodj... csak ha egy picit épp csönd van, akkor lökd be témát hogy beülhetnánek valahova (nem tom hol szoktatok beszélgetni) Ez lenne az első lépés, hogy levetkőzd a gátlásaidat. Csak egy egyszerű kérdés, spontán, nem kell rá felkészülni. Ennyit tudok ajánlani:)
2012. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hanariko ***** válasza:
*beülhetnének
2012. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hanariko ***** válasza:
szóval hogy: beülhetnétek.... csak má' nem tudok gépelni xD
2012. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz.
2012. jún. 14. 13:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne,ha tudnátok valami jó tanácsot adni, mert lassan belebolondulok.
2012. jún. 16. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
pedig muszáj lesz elhivnod
2012. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne valami olyan tanács, amitől letudnám küzdeni a gátlásaimat.(valamennyire)
2012. jún. 26. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor így voltam mint most te, egyik haverom (a legjobb) azt tanácsolta...(ahogy a többiek is írták) mérlegelj aztán cselekedj elmondom mit értett ezalatt: Hogy nincs veszteni valód ha nem próbálod meg akkor nem fog kiderülni mi lett volna túl sokáig húzod lehet jön más. Tehát amikor így voltam mint te akkor cselekedtem és bevállt mondjuk nem lett happiend a vége de lejött rólam a csajnak hogy érdeklődök iránta és hogy akarom. Lényeg hogy nézz a szemédbe és nevess. Nekem ez bejött. Hajrá! 19/F
2012. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!