Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fog velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog velem a barátnőm! Mit tegyek? Rendkívül komoly helyzet

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt hiszem, hogy szakítani fog velem a barátnőm, pontosan tudom! A mai nap amikor elment tőlem nem lépett ki a facebookjából és belenéztem az üzeneteibe.


Jól elvoltunk egész délután: beszélgettünk,szexeltünk ( 2 órán keresztül ) minden jó volt. Aztán elkezdtem olvasgatni a leveleit és örültem, hogy nincs semmi, nem beszélget semmilyen pasival olyanról amit nem lenne szabad ...semmi.


Nagyon örültem, aztán láttam, hogy a korábbi az exével beszélgetett és az exe kérdezte tőle, hogy mi újság velem meg ilyesmi. A barátnőm meg azt írta, hogy nem olyan sokára szakítani fog velem és azt is letagadta, hogy már többször együtt voltunk amikor az ex pasija kérdezte. Azt írta neki, hogy nem szerelmes belém de amikor velem van nagyon jól érzi magát meg minden de közbe még sem szerelmes csak szeret úgy mint egy barátot és ha most szakítanánk egyáltalán nem fájna neki.


A fura az egész dologba, hogy eleinte még ő rajongott értem meg minden aztán ez meg fordult tudom, hogy én jobban szeretem mint ő engem.


Nem szeretném őt elveszíteni! A jövőhéten fog velem szerintem szakítani csütörtök péntek fele... csütörtökön megy a barátnőihez kibeszélik a dolgokat, hogy kivel mi a helyzet és kicsit aggódok. Ráadásul a nem is találkozunk olyat egy héten kb 3 alkalommal. Most szerda délután fogok vele találkozni ha minden igaz jön hozzám.


A barátnőm 17 éves én mst augusztusban lesz 18 én 20 vagyok az exe 27 éves. Aki még anno megalázta és kihasználta csak arra kellett neki.


Kérlek segítsetek nekem, hogy hogyan tudnám még jobban megszerettetni magam vele vagy hogy mit tegyek?


2012. febr. 26. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

27 éves, ohhh.

Sok mindent meg tud neki adni.

Van egy kis baj.

2012. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előzd meg a bajt és szakíts vele te...az ilyen szutykokat nem szabad emberszámba venni....nem is kár érte.
2012. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer használd ki, aztán Te ints pát..
2012. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele te!vagy vond kérdőre ez miatt!sokat már nem veszíthetsz
2012. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan szakíts vele!!!!Legyél már férfi!Szakíts minél előbb!Mond el,hogy már nem szereted stb.
2012. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dug meg és szakíts
2012. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dugd meg, utána meg egyből mondd meg neki hogy búcsúszex volt és hagyd ott mint a szart. Megszerettetni nem fogod magad vele, ez így nettó szopóág, a csaj meg rohadtul gerinces hogy ezt csinálja. Felejtsd el tesó, nem tudsz vele mit csinálni, minél tovább vagy vele annál jobban szenvedsz, és ez lesz a vége: http://www.youtube.com/watch?v=Q78d3poQgJo .
2012. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hú, de ismerős sztori! Ugyanezt megéltem én is, a pasim az exének panaszkodott, hogy milyen sz*r a kapcsolat, képbe került egy új is...

Mi akkor rendbehoztuk, de nem biztos, hogy kellett volna...

2012. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azt írja, hogy "dugj és dobj". Két dolog kerülte el a figyelmeteket.

1. Az exekkel való kommunikáció nem a legjobb info-forrás.

2. A kérdező bele olvasott a párja levelezésébe! Ez már önmagában válóok!

2012. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kúrd meg úgy utoljára emberesen, aztán pár óra múlva közöld vele, hogy merre találja az ajtót.

Ha rákérdez, hogy mégis miért, mond neki, hogy az exétől miket hallottál vissza. :D

Az lenne ám a durva!

2012. febr. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!