Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lesz valami? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lesz valami? Az a helyzet, hogy van 1 pasim 3 hónapja járunk. És most a szülei nem lesznek otthon és mondta, hogy menjek át hozzájuk (de semmi komoly csak filmnézés, beszélgetnénk stb), de"udvarolt" (kapuztunk) is.

Figyelt kérdés

Mind1 a lényeg az, hogy az én szüleim nem akarják, hogy komoly legyen a dolgot. Nem értem miért.

1. kérdés: hogyan menjek el náluk úgy, hogy az én szüleim ne tudják meg (a szomszédaik nem akadály) 2. kérdés: sztetek menjek el? 3. kérdés: mi van ha többet is kar?


2010. máj. 31. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

először is a lábadon menny el:):))

szerintem menny el. bár ezt csak te érezheted hogy mit szeretnél:))


ha többet akar akkor ha ugy érzed hogy elég idősvagyés te is szeretnéd azt a többet akkor hajráá:D


amúgy hány éves vAGY?

2010. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az a kapuzás?:) menny el szerintem ha tobet akar mond azt neki h még nem szeretnéd majd késobb szuleidnek meg mond h barátnődhoz mész :D
2010. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszy a gyors válaszokat... am meg én 15l és ő pedig 17f .. de nem is az, hanem hogy hogyan vegyem rá a szüleimet,hogy elengedjenek vagy mit mondjak nekik? vagy mit füllentsek? mert nem akarnak elengedni.... jah és a *kapuzás=> az az amikor a pasim minden második este(kedd,csütörtök,szombat és vasárnap) lejön a kapunkba "beszélgetni" :P smárolni stb, olyan mintha udvarolna csak a szüleim nem engedik hogy feljöjjön a szobámba -_-*
2010. máj. 31. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát így a kérdés alapján vagy eléggé fiatal vagy még vagy szimplán éretlen.

1. Ahhoz, hogy a szüleid ne tudják meg hazudnod kell nekik, ami nem ajánlatos, de te tudod... Esetleg beszéld meg az egyik barátnőddel, hogy azt mondjátok nála alszol.

2. Ha szeretnél akkor menj el, ha nem szeretnél akkor se úgy közöld a barátoddal hogy megbántsd.

3. Ha többet akar és nem bunkó akkor meg fogja kérdezni, hogy te is akarod-e. Ha akarod akkor hajrá, ha nem, akkor sem dől össze a világ, ha szeret akkor úgyis meg fogja várni míg te is akarod.

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

értem.:D


hát mond azt hogyvalamelyik barátnődnél lennél, vagy iskolába kell vissza menni valamit a tanárnőnek segíteni, vagy csak elmész kicsit szétnézni butikokba vagy akármi:D

énezeket szoktam:D és bejött:Deddig:D

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:):):) köszy, de nem ilyen ott alvós buli lenne, csak egy dél utáni filmnézés, csak a szüleim elvileg "átlátnak a szitán" és óvnak , mint a tűztől, amikor először kiszíva a nyakam irtó nagy balhét csaptak.... de nemtudom... meglátom :):):) kösszy...
2010. máj. 31. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 év után beszámolhatnál már arröl, hogy végül mi történt? Puszi!
2016. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!