Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 cm?

Figyelt kérdés

13 cm átlagnak minősül?

( 13 cm , 3-4 cm vastagság) 15f



2012. jún. 14. 16:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem számít mikropénisznek, nyugodtan nézz utána. :)

Mer micsináljak, ha ekkora, akkor ekkora. Használni kell tudni. Még valami, okoska?

2012. jún. 15. 00:16
 12/18 anonim válasza:
Én 13 vagyok és 14,5 cm.
2012. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
figyelj,lány vagyok,és mi lányok kiszoktuk tárgyalni a fiúkat,szal lehet h a te szakirodalmad azt mondja h az még nem micro,de a lányok szerint az már bőven az.eldöntheted h melyik szava fontosabb..-.-
2012. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Ki hívta ide a ribancokat már megint?


Valaki szóljon már nekik, hogy minél mélyebb a luk, annál értéktelenebb a tulajdonosa...

2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Figyelj cica. Nézz utána, mi az a micropénisz, de közbe szerezz magadnak egy négert, aki úgy seggbebasz, hogy 1 hétig nem ülsz le. Világátlag 13 és 17 között van. Tehát, kinek volt igaza ? Majd rájössz, hogy van fontosabb is , mint a nagy fasz.

Ui: eddig még senki nem panaszkodott :))

2012. jún. 18. 12:52
 16/18 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak,nem vagyok r.banc,17 vagyok,nem vmi 14-15 éves discoba járó balf.sz.-.-jah,eddig még csak 1 fiúval feküdtem le,akivel már lassan 2 éve járok.
2012. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, összesen egy farokkal volt dolgod, de te aztán tudod mi az a micropenis. Nem csak tájékozatlan vagy, de valamilyen okból szakértőnek is hiszed magad.

A micropenis szakirodalom szerint 5 cm, és az az alatti értékeket jelenti.

A japán átlag pl. 12cm, szóval tényleg nem kéne okoskodni.

2012. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem hiszem magam szakértőnek,egyszer nem mondtam ilyet,csak annyit h az már bőven átlag alatti.ha már vagy 5 fiúval lefeküdtem volna,akk szerintetek k.rva lennék,de mint látom ez se jó...a kérdés az volt,h 13cm-es farok méret átlagnak minősül-e.a kérdés nem,mivel az átlag Magyarországon 16 cm körül van,szóval kijelenthetem/kijelenthetjük,h bőven az átlag alatt van.

nem a "hivatalos" méretről beszéltem,hanem a LÁNYOK ÁLTAL felállított paraméterekről,de ezt le is írtam!ha bajod van az értelmezési képességeiddel,olvasd el újra a kommentem,és csak azután próbálj oltogatni.

2012. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!