Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül párkapcsolathoz, csak barátokat(először). Az iskolai társaságon kívül nem igazán ismerek senkit, nem is lógok velük suli után, bejárós vagyok és a sulis legjobb barátaim is azok.

Nem vagyok az a kezdeményezős, "mindenkit fél perc alatt a barátommá teszek" típus. Szeretek rajzolni, az állatokat egyenesen imádom. Utálok sportolni(kiv.sétálgatás, azt bírom) de az alakom nem kövér(kb. 60kg,173cm).Diszkózás meg a hasonló "igyuk le magunkat a talajig" dolgok nem érdekelnek.Eléggé magányosnak érzem magam, "imádok" netezni, nincs nagyjából semmi más amit csinálhatnék egyedül.A kérdésem az lenne hogy hogyan kerülhetnék be egy itteni baráti körbe?

Igen, tudom hogy forever alone, socially awkward stb vagyok...



2012. jún. 14. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és 16L :)
2012. jún. 14. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos van olyan tér vagy park, ahova a korodbeliek kiülnek beszélgetni, pipázni stb, fogd az egyik barátod és csapódjatok az egyik ilyen bandához
2012. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy már megint egy budapesti nem talál magának barátokat? Mondjuk attól, hogy nagyváros lehet még ez, csak az elmúlt hónapban vagy 5 odavalósi emberrel beszéltem privátban ebben a témában, miért nem találtok egyszer egymásra? Felém meg senki nem lakik...
2012. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szolnokon :)

Sajnos nincs kivel hozzácsapódni az ilyen bandákhoz, úgy nem is lenne semmi bajom :P :)

2012. jún. 14. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
21:07 vagyok. Közel vagy de mégis kicsit messze. Több ok miatt is "nehéz" a mi ismerkedésünk, attól függ, hogy gondolod, privátban leírhatom. :)
2012. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!