Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet autóvezetés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet autóvezetés közben ismerkedni, például piros lámpánál? Milyen helyzetek adódhatnak? Nem a gyalogosokra gondolok, hanem másik autóssal.

Figyelt kérdés
Ezt mint nő kérdezem:) Arra gondoltam hogy néha mennék erre-arra egy kört,és megpróbálnám ezt a fajta ismerkedési módszert.Buliba már nem járok és egyéb helyekre.
2012. jún. 1. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, max ha pl. megállít a rendőr vagy autós McDonaldsban vásárolsz, vagy ilyesmi. esetleg parkolóban éppen akkor szállsz ki, amikor egy helyes pasi beszáll vagy ilyesmi :D fizetős parkolóban meg a parkolóőrrel kell pár szót váltani.

amúgy nincs jogsim.

karamból: nagyon sajnálom hogy összetörtem az autóját, de hogy maga milyen csinos! elkísérhetem a biztosítóba?

2012. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bejönnek az egyenruhások,csak nem állítanak meg..:D Mc'donaldsba is megyek,de ott sincs semmi:)
2012. jún. 1. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki tetszik annak az autójába hajts bele hátulról. biztos szívesen meg fog ismerkedni veled!
2012. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első voltam. Az autó amúgy is szennyezi a levegőt. Legalább ahhoz ne használj autót, amit autó nélkül is lehet csinálni. Nagy környezetbarát vagyok ám!

Mondjuk jól teszed h buliba nem jársz, az se nagyon jó a szervezetnek.

Kulturáltabb helyekkel nem próbálkozol?

2012. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahol élek,itt nem is nagyon akarok járni sehova,mert nem vagyok kibékülve az emberekkel,borzasztó barátságtalan és nagyképű mindenki.Illetve mindenhol már a 18-20-as korosztály van,ennél idősebb vagyok.Ezért szoktam néha messzebb elkocsikázni,körülnézni,de így egyedül azért ez se felemelő.Véletlenül ismertem meg eddig a párkapcsolataimat,de akkoriban azért pörgősebb voltam,sok helyre jártam,de már végleg lenyugodtam,ez már elképzelhetetlen számomra.Néha figyelmetlen vagyok vezetés közben,úgyhogy ilyen esetben max. idegesen mutogatnak,mint hogy vigyorogjanak:)
2012. jún. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!