Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy többet is szeretnék tőle, hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta ismerjük egymást egy sráccal, mindig is bejöttünk egymásnak(eléggé látványos volt, én úgy láttam bejövök neki), de sajnos hol nekem volt barátom hol neki volt barátnője, így sose tudtuk kipróbálni milyen lenne egymással. Megyek hozzájuk egyéb okokból pár napra, ott fogok aludni, érdekelne ez idő alatt hogyan csábíthatnám el, hogyan adhatnám a tudtára, hogy részemről most már okés lenne a dolog? Ja igen, sajnos van most barátnője, de a lánnyal szünetelnek, mivel nagyon bunkó, akaratoskodó, stb..a fiú szülei se bírják. Mit tegyek, hogy viselkedjek, milyen apró trükköket vethetnék be? Fiúk, ha egy csinos lány veletek lakna pár napig, minek örülnétek, ha mivel hódítana meg?:)


20-as éveink elején járunk amúgy.



2012. jún. 14. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az volna a gerinces dolog,ha hagynád,hogy ez a fiú előbb lezárja a kapcsolatát a barátnőjével,és letisztázzák a dolgokat.Ha szerette azt a lányt,addig úgysem fogsz kelleni Neki,amíg le nem zárja magában a dolgot.Tök mindegy,miben vagy,vagy hogy viselkedsz...

Viszont a másik verzió,hogy már lezárta ezt az egészet,és elcsábítható.Ebben az esetben kezdeményezz Vele bizalmas beszélgetést egy-két pohárka ital mellett.Hamar feloldódnak a gátlások...:-)))

2012. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem túl gerinces dolog, de nem csak én, hanem még jó páran úgy vagyunk vele, hogy inkább kimenteném ebből a kapcsolatból. Én látom, hogy hogy megy tönkre idegileg teljesen és nem akarom hogy végleg kikészítse a nő.


Na igen, nekem is ezzel az érzelmi kötődéssel van gondom, mert bár a csaj nem érdemli meg, megkapja tőle a szeretetet. Na most ezt, én akit sokkal régebb óta ismer, hogyan tudnám legyűrni, hogy minél hamarabb rádöbbenjen jobbat érdemel, esetleg engem?:)

2012. jún. 14. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hát figyi attól függ hány éves vagy. mert ha pl 10 amit nem hinnék akkor másképp szokás a udtára adni mint egy 18 éves fiúnak . mert ha nekem 18 éves fiú tetszene ak hagynám hogy ő kezdeményezzen ha meg tíz akkor tök mindegy ez csak példa volt a két véglet. de ha teis tetszel neki idővel úgyis kezdeményez.de amúgy az erőszakos csajok sosem jönnek be a pasiknak szval nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk
2012. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20-as éveink elején járunk amúgy. írtam a kérdésben is:)


Igen, pont ezért nem akarok én nyomulni, nem akarok erőszakosnak, erőltetettnek tűnni. Apróbb dolgokra gondoltam, amivel a tudtára adhatnám, hogy: aranyos, kedves lány vagyok aki egyben szép is. (ezeket mondjuk szerintem tudja, csak picit akarok hangsúlyozni ezen, épphogy csak annyit, hogy ne higgye azt, hogy ribanc vagyok:D) Akár ruhával akár valami fizikai dologgal akarok erre rásegíteni kicsit:)

2012. jún. 15. 20:10
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg jó csaj vagy akkor téged választ
2012. jún. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ennyi elég?:) Másfél éve van együtt a barátnőjével...
2012. jún. 16. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
igen szerintem ha te is tetszel neki akkor figyel rád és észreveszi hogy apróbb dolgokkal felhívod a figyelmét akkor magabiztosabb lesz és jól fog dönteni meg persze az is fontos hogy szép csaj legyél :)))
2012. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A külsommel szerintem nincs gond,itt ami problema lehet az az,hogy a srac kötődik a lanyhoz.ergo lehet,hogy lehetek én akármilyen szép ha öt szereti:\ szóval ezen kene valahogy valtoztatnom,hogy észrevegye én is itt vagyok neki....(helyesírási hibákért elnézést telorol vagyok)
2012. jún. 16. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!