Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csábítsam el az állatorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el az állatorvosunkat?

Figyelt kérdés
Holnap jön hozzánk, kezeli a macskámat. Egyébként viszonylag jóban vagyunk, de én többet is szeretnék tőle. Mivel hozzam a tudomására, hogy így érzek? Egyáltalán ez a megfelelő alkalom? Már nem bírok magammal...
2012. máj. 16. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha,mint állatorvos érdekel,nem leszel sikeres. De tedd fel magadnak azt a kérdést,hogy hogyan csábítsam el ezt a férfit? Ez már jobb megközelítése a dolgoknak.
2012. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérd meg hogy oltson be téged is.
2012. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hogy erted, hogy nem birsz magaddal?! Azert a meltosagodat csak meg fogod orizni es nem babydollban fogadod majd egy "Tegy magadeva!"-tablaval a nyakadban...


Probalj beszelgetni vele, esetleg kinald meg valamivel, marasztald egy kavera, vagy sutire es beszelgessetek, aztan kiderul, hogy kolcsonos-e a szimpatia!

2012. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
VAgyis csak szexuálisan kívánod, hát szép lehetsz.
2012. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
szóval macskád van... hajaj John, maradj meg Garfieldnál! :D
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Össze fog jönni a randi, kedves John Arbucle, mivel Garfield majd megoldja.
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

vegyél egy cicafüles hajráfot és mond meg neki hogy van még egy páciense.... :D:D

F18

2012. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az utóbbi nem rossz, de szerintem egy macska nő szerelést is szerezz be! :D


Egyébként viccen kivül: Ne túl szexi és kihívó ruhát vegyél fel, de azért legyél csinos, legyél szépen kisminkelve (gondolom ez magadtól is eszedbe jutott) és legyél nagyon kedves és próbáld meg maradásra birni és beszélgetéssel üsd el az időt, ha szépen le rázz szerintem ne szállj túl rá, de ha mosolyog és maradna hívd be!

2012. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már volt ilyen máskor is, és szívesen maradt egy kis beszélgetésre. Sőt, amikor én mentem a rendelőjébe, még a telefont sem vette fel, amikor ott voltam és beszélgettünk :-) pedig egyfolytában csörög neki. Szóval ezek már megvoltak. Nyilván nem akarom letámadni, és nem csak szexuális értelemben érdekel :-D köszi a válaszokat, a macskanős szerelés nagyon tetszett :-D
2012. máj. 17. 07:57
 10/19 A kérdező kommentje:

Nos, itt volt, kb. egy órát maradt is :-D beszélgettünk minden féléről, és nagyon nem sietett hazafelé, úgy vettem észre... ami feltűnt, hogy az elején kicsit reszketett a kezében a toll... (nem, nem alkesz)

De ezek után hogyan tovább? Most nem hívhatom megint föl, hogy jaj, a macska... mi legyen a következő ürügy?

Egyébként a csábítást nem úgy értettem, hogy a célom hogy rámugorjon, hanem hogy a találkozás után egy darabig biztosan én járjak a fejében, szóval csak kicsit megzavarni a fejét első körben :-D

2012. máj. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!