Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan adjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan adjátok tudtára az illetönek hogy tetszik neketek? Milyen trükköket vagy jeleket használtok ami általában be is jön?

Figyelt kérdés
Van valaki aki tetszik és leadtam már felé jó pár jelet lehet hogy nem elég eröseket mert ö még mindig csak beszélget velem kérdezi hogy vagyok stb stb..már egy kis trükköt is bevetettem de kicsit olyan mintha nem kapcsolt volna vagy csak megjátsza nem tudom.. mindenesetre midnig megszolit és érdeklödik felölem..

2012. máj. 24. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Na mit is mondtál, mikor megyünk randizni? :)"

Ez általában be szokott jönni...

21L

2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírás alapján szerintem csak udvarias és nem akar tőled semmit.


24/N

2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Sehogyan, megvárom, hogy a pasi kezdeményezzen. Kedvességen, beszélgetésen és igényességen kívül nincs más dolga egy nőnek, aki akarja az megszerzi.


21/N

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmondom neki, hogy tetszik.


Ha nem olyan a viszonyunk, akkor célozgatok rá... Feldobja pl, hogy most éppen nincs jó kedve, akkor mondom, gyere, bújj ide, ilyesmi...


Sose kerülgettem a forró kását, előbb-utóbb túl kell esni rajta, és ha abból a kevés jelből se ért, akkor szimplán megmondom neki, vagy összejön, vagy nem. Magadban úgysem fogod tartani:-)


24/N

2012. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én eddig azt tapasztaltam, hogy ha keresem a társaságát, kedves vagyok vele és közvetlen, akkor ha kölcsönös a vonzalom kezdeményezni fog. 17/L
2012. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!