Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj Velem?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam valami szépnek,168 cm. vagyok 14 éves,és átlagos testalkatú. Tetszem egy pár fiúnak,de a fiúknak a fele vagy osztálytárs,vagy nagyon jó barátom...Van most egy fiú aki tetszik nekem,és mint ahogy kiderült én is neki.Nagyon örültem neki amikor elmondta,de mostanában ahogy belegondolok,hogy járjak vele,,,hát meg ijedek :/ És ez volt már egy párszor..Bizonyos okok miatt kicsit tartok a fiúktól,de Ő benne megbízok,mégis félek...Ez mitől lehet? Bocsi,hogy hosszú lett. 14/L

2012. jún. 15. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha tetszik neked/szerelmes vagy belé és ő neki is tetszel/szerelmes beléd akkor mitől félsz? Add önmagadat, amibe beleszeretett? és akkor gond nem lehet.
2012. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mert lehet még nem teljesen vagy készen egy kapcsolatra nem muszáj elsietni csak szépen nyugodtan ismerkedjetek járjato el moziba pizzázni aztán majd eljön a pillanat mikor ugy érzed már eléggé ismered és bele mersz vágni egy kapcsolatba vele.
2012. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Félsz az ismeretlentől, ez teljesen normális reakció. Eddig csak álmodoztál róla, és az olyan könnyű volt, ott minden ment, mint a karikacsapás, most viszont ideje lenne a tettek mezejére lépni, és kétségbe estél, hogy azt hogy is kell. Csak hagyd magad sodródni az árral, ne parázz rá mindenre, add önmagad, és akkor minden rendben lesz. Ha tetszetek egymásnak, akkor majd szépen lassan kialakulnak a dolgok, meglátod!
2012. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Igen,meglehet,hogy még nem állok készen egy kapcsolatra...Meg 14 éves vagyok,inkább tanulok :D Egyébként még az is baj,hogy szívesen elmennék vele,meg ha már úgyis találkoztunk...csak akkor mások is ott voltak,és így hogy ketten...kicsit nem is tudom :/

Meg azért is félek,mert egy srác sokáig zaklatott,akiben éveken át megbíztam :(

2012. jún. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!