Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeseredett, nőgyülölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeseredett, nőgyülölő sráccá váltam. Szerintem a lányoknak a külső, a vagyon számít csak igazából, nem az őszinte érzelmek. Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 03:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem,élő példa vagyok a másik térfélről,nekem az érzelmek számítanak.Nekem meg abból van most elegem,hogy ha egy pasinak kevesebb pénze van mint nekem,egyből önbizalom hiányos lesz,és betegesen féltékeny,aztán megőrül,és tönkre tesz ezzel mindent.
2012. jún. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek.


Egészséges lelkiállapotú nőknek nem ezek számítanak, vagy fogalmazzunk úgy, hogy nem csak ezek. Bizonyos kor felett már számít a "vagyon", olyan szempontból, hogy elvárnak egy bizonyos egzisztenciát, mert abból látszik, hogy talpraesett-e az adott férfi. Külső... számít, ahogy minden egészséges embernek. Nem tudom te hogy vagy vele, de párkapcsolatilag engem nem érdekelne egy ronda vagy igénytelen lány.


Nyilván vannak felszínes ribik, ahogy köztünk férfiak között is vannak olyanok, akiket csak az érdekel, hogy minél "bombább" csajuk legyen, akit lehet a haverok előtt mutogatni, de ne általánosíts.

2012. jún. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ne másba keresd a hibát. Lehet úgy gondolod a 80% a rossz, de vagy a jó oldalon, de ez sajnos nem így van.
2012. jún. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

én meg egy megkeseredett férfigyűlölő vagyok

szerintem a pasiknak csak a plázacica-külsejű tőgyibabák számítanak, az átlagos csajok fel se tűnnek nekik.

aztán meg sopánkodnak hogy "jaj, miért csak a pénzem kellett neki?" na vajon... -.-

azok a nők, akik képesek a valódi érzelmekre, hűségesek, kiállnak a társuk mellett és leélnék velük az életüket el vannak dobva az ilyen körömcipőn billegő k-kért.

milyen pasik maradnak tehát a normális felfogású nőknek? akik olyan szinten rondák/fogyatékosak hogy akkor már inkább az egyedüllét.

na ezért utálom a férfiakat.

2012. jún. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ma 03:27


Épp ez az! Nekem meg csak ronda vagy kövér, undorító nők vannak, akik jellemre is normálisabbak.

2012. jún. 13. 03:31
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Külső alapján történő általánosítás? A kövér okos, rendes .. a szép hazug, ribanc? Tipikus... Szerintem nem is keresed igazán, csak ide jöttél egy kicsit sirdogálni.
2012. jún. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Ma én is megkaptam,hogy lány létemre nem vagyok mutatós :D Hát mondom édesem vedd be amit gondolok,és nem6meg a szöveged,mert tudom magamról,hogy igenis bejöhetek bárkinek.:D Nem elkeseredni kell,hanem poénosan kell venni ezt a kibaxott életet.Ha csak sírni fogunk azzal,nem oldódnak meg a problémáink.Minden ember a saját élete kovácsa.Istenem nem jövök be 1 srácnak:Nah és?Van helyette 1000 jobb és külömb :)
2012. jún. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ja, csak a lányoknak van ezer másik rajongója, aki dícsérgeti őket, hogy de szép meg csinos, ellenben a fiúk nem igazán kapnak ilyen bátorítást, engem is csak két lány csúnyázott le az utóbbi hetekben, de hogy szép, helyes lennék egy sem mondaná, kinek is kellek én?! öngyilkosságon gondolkozom, amúgy is romokban az életem mostanság
2012. jún. 13. 03:50
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

"Épp ez az! Nekem meg csak ronda vagy kövér, undorító nők vannak, akik jellemre is normálisabbak."


Mer neked nem?:D Mi bajod egy ronda kövér de ÉRZELMES csajjal?Naná hogy a külső.

Saját magad rúgtad tökön most kb.

2012. jún. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Nah ide figyelj!Kapd össze magad,járj el gyúrni,öltözz ki rendesen.Légy pozitívabb az élet felé,mert ezzel a hozzáállással csak a rosszat vonzod be!A jót meg eltaszítod!

A másik ez az depi vagyok öngyi leszek dumád nekem valahogy nem jön be!S tudod miért nem?Mert pár éve én találtam meg a barátnőm 16 éves fiát,aki felakasztotta magát!

Tudod te mekkora trauma azoknak akik szeretik a másikat,ha öngyilkos lesz? Inkább az helyett hogy megoldanák a problémáidat menekülsz a nagy semmibe?Jah mert megoldódnak a problémáid???Kétlem!mert a szeretteid itt maradnának!Gondolkozz el ezen!

Ha meg lelkizni akarsz privin elérsz,holnap egész délután!S addig meg semmi hülyeség!

2012. jún. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!