Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan érzékeltess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érzékeltessem vele, hogy nekem is tetszik? Egyáltalán ezek alapján én neki tetszek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal 4-5 hónapja a neten, és barátnőmnek megemlítettem, hogy kikérdezhetné a srácot, hogy mit gondol rólam. Abban állapodtunk meg, hogy csak az első találkozás után, mert az előtt nem lenne értelme. Na, hát meg is történt a találkozás és szerintem nagyon jól sikerült. Másnapra ismét megbeszéltünk egy találkozót, de kb a felénél hívott a barátnőm, hogy sürgősen menjek át hozzá (családi probléma volt, kb 10 perc volt az egész) és ugye jött a srác is. Amikor el akartunk menni a barátnőmtől még félrehívta a srácot megkérdezni, hogy akkor mit is gondol rólam. Amikor ismét kettesben maradtunk a sráccal egyszer csak benyögte 2 mondat között, hogy nagyon kedvel. Nekem ez egy kicsit hirtelen jött ezért csak egy "értem"-mel válaszoltam neki. Aztán a találkozó végén én sikeresen lekéstem a buszom ami miatt ő mondta, hogy akkor megvárja velem a következőt és akkor ő inkább megy egy sokkal későbbi járattal. Miután hazaértünk még 2-3 órán át sms-eztünk is, ahol megkérdeztem tőle, hogy mit kérdezett a barátnőm tőle. Ő arra azt válaszolta, hogy nem szeretné elmondani, mert megígérte neki, hogy nem mondja el. Annyit azért segített, hogy velem kapcsolatos és pozitív dolog. Persze barátnőm elmondta, hogy nagyon kedvel a srác, és tetszem is neki, de nekem ez nem jön le az utalásaiból. Ma mutatott a srác egy zenét amiről állítása szerint egyből én jutottam az eszébe, mert tökéletesen rám illik a szövege. A szöveg röviden annyi, hogy a pasinak bejön a csaj, de ő meg túl "hidegen" viselkedik vele.

Szerintetek ezzel jelezni akarja, hogy szeretne tőlem valamit, csak én nem adok neki egyértelmű jeleket? Vagy ezt csak bemagyarázom magamnak? Mi a véleményetek a fenti szövegről?


2012. jún. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőt ki kéne hagyni a szerelmi életedből...
2012. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalok lehettek. Mindkettotoknek napnal vilagosabban latnia kellene, hogy tetszettek egymasnak, de egyikotok sem veszi a batorsagot, hogy lepjen, mert van 1% eselye, hogy nem jon ossze.

A fiunak kellene ferfikent viselkednie, de mivel te kerdeztel, neked azt mondom, kerdezd meg tole is, amit tolunk: ugy gondolja, hogy hidegen viselkedsz vele?

Vagy mond azt, hogy abban a szamban a fiunak batrabbnak kellene lennie, es akkor meghodithatna a lanyt, ahelyett, hogy sirankozik.

2012. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy max 14 éves lehetsz...miért kell ezt túlbonyolítani?


Nem vicc, komolyan nem értem. Olyan nehéz lenne kinyögni neki, hogy neked is bejön?

2012. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 18 évesek vagyunk, tehát nem olyan nagyon kicsik.

A második válaszolónak pedig köszönöm az értelmes és hasznos válaszát!

2012. jún. 15. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
naná, menj már át hozzá.
2012. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik kettő is ugyanazt írja amit a második, csak sokkalta egyszerűbben.
2012. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!