Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Most őszintén, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Most őszintén, melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés: fontosabb, hogy egy csaj tökéletes testű és kinézetű legyen, vagy pedig hogy inkább ne mondjon nemet egy pizzára, csokis csigára? :D Csak mert az elmúlt egy évben én például rettenetesen figyeltem, hogy ne egyek ilyeneket, de állandóan rossz kedvem volt, kiállhatatlanabb voltam stb. Egy hónapja azonban megint eszek mint egy disznó, de életvidámabb vagyok, újra vannak céljaim a fogyókúra mellett. (de nem, nem vagyok egy elhízott nő...)
2012. jún. 15. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd az leszel.
2012. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem van egészséges középút, amikor a lány nem eszik mint egy disznó, és nem mond nemet minden finomra.
2012. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, gyorsan fogalmaztam és átgondolatlanul :D nem arról van szó, hogy nem akarok ezzel leállni, és elkezdeni újból sportolni, de szerintem értitek hogy mire gondolok. tehát egy csaj legyen megszállott a külsejével kapcsolatban, vagy legyen inkább két kilóval több rajta, de legyen vidám, jókedvű?
2012. jún. 15. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha két kilóval több az nem baj.
2012. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, de nem mindegy mihez képest két kiló XD Mert van aki úgy gondolja magáról hogy szép, szerintem meg simán csak dagadt.
2012. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
▼ ◄ ▲ ► ▼ ▼◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ Nemtudom, de most kiborítottam a chipsemet.
2012. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A teljesen önmarcangoló fogyókúra hülyeség. Lehet enni mindent csak mértékkel :) plussz ha megárt a pizza vagy csokis csiga akkor sem az a megoldás hogy nem eszel hanem mondjuk beiktatsz napi 1 óra sportot plusszba :)22/F
2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!