Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom őt hitegetni.

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki felfigyelt rám. Szép, és okos is, és lehet vele csipkelődni. Nem rég felvett fb-re és mondta, hogy bejövök neki, és azóta szinte minden nap beszélgetünk, DE van egy apró gond... Még hozzá, hogy meleg vagyok. Interneten keresztűl, akik felfigyeltek rám, azokat nem megbántóan, különböző kifogásokkal leráztam, de ez a lány nagyon kitartó, és nem tom mit kellene tennem ilyen helyzetben, mert nem szeretném megbántani se, de hitegetni sem, hogy van esélye, mikor van barátom is lassan 1 éve...


Ha lehet, akkor a homofóbok kiméljenek a beszólásoktól. Kösz.



2012. jún. 15. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod neki, hogy van valakid és csak barátként jöhet szóba. Vagy ha ezt nem akarod, akkor mondd azt, hogy sajnos mint lány nem az eseted, de barátként igen.
2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Uhh,Mondd azt neki, hogy már van valakim vagy ilyesmi de ne legyen túl durva!
2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Nelegyéhomár.
2012. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy nem az eseted. Ennyi! Aztán átpasszolod nekem. Ez a jó a melegekben, hogy nem konkurálnak velünk.
2012. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ilyen rendes vagy!

Csatlakozom az elôttem szólókhoz. Elôször nyílván rosszul fog neki esni, de aztán túllesz rajta.

2012. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megint mondja, hogy bejössz neki, válaszold ezt: "ez nagyon kedves tőled, ugyanezt én nem tudom rólad elmondani" :)
2012. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért van ám radarja a csajnak... szegénykének pont te tetszettél meg :D

Szerintem is mondd meg neki, hogy van valakid. Ha netán fel mered vállalni (bárki előtt), akkor hozzáteheted, hogy az illető fiú. Nem fog jól esni, de legalább nem is fog reménykedni benne, hogy ha majd szakítasz esetleg akkor lehet valami.. :)

2012. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!