Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fura?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasgattam ezt a szerelem,szex témát, és azt szűrtem le,hogy egyre több férfinak az átlagnál kisebb (18 cm alatti) pénisz mérete van izgult állapotban. Nekem 19 cm. Az már túl nagy akkor vagy mi? Nektek mekkora? (Férfiaknak szól ez első sorban, de ha férfinak érzi magát, akkor lány is írhat.)

2012. jún. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"átlagnál kisebb (18 cm alatti)"

EGY TROLL LENT A PINCÉBEN! Ismétlem: EGY TROL-L-L LENT A PINCÉBEN!

2012. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le, hogy neked mekkora a f@szod?
2012. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon fura. Igen, túl nagy. Ne szexelj soha, mert még átdöfsz valakit!
2012. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért az átlag jóval 18 alatt van...(kb.14-15cm) a lányok biztos szeretni fogják azt a 19centit, én úgy vettem észre, hogy a legtöbb lánynak ez tetszik a legjobban.(az már más kérdés, hogy itt sírnak, mert nem tudják mé' fáj a szex vele) Egyébként nekem 16cm hosszú
2012. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a 19 már sok lenne, egy olyan 14-16 bőven elég, akárki akármit mond... Amúgy sem az a lényeg, hogy mekkora, hanem hogy hogy bánik vele az illető :)
2012. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!