Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bele fogok őrülni a bűntudatba.

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek barátnője van, és nekem is valaki más tetszik. Szoktunk beszélgetni, és abszolút baráti csak a kapcsolatunk. Csütörtök délután ketten voltunk, beszélgettünk, és egyszer csak megcsókolt. Elhúzódtam, mondtam neki hogy ne haragudjon de nem. Teljesen felzaklatott a dolog. Persze semmi többet nem érzek azóta iránta, és ő sem, nem erről van szó. Csak hihetetlen bűntudatom van, mert ugye a barátnője, nekem is valaki más, és most nem tudok tükörbe nézni. És nekem nem is volt jó. És most ha találkoznék vele, félek hogy megint ez lenne. Viszont ha nem, azt félreértheti. És ha ez kiderülne, mindkettőnknek annyi. És igaz hogy ő volt, de mégis bűntudtatom van. Mit csináljak hogy ne érezzem magam ilyen rosszul?
2012. jún. 16. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj egyet.
2012. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne izgasd magad ennyire..nem te voltál, nem tettél semmi olyat, ami miatt ennyire rosszul kéne érezned magad! ha tényleg nem tetszik a csaj viselkedj úgy,mintha mi sem történt volna
2012. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Lion ***** válasza:
Szerintem ne törd magad rajta, egyszerűen csak tegyél úgy, mintha nem történt volna semmi...
2012. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a csajod helyében megbocsájtanám. Nem akartad, el is lökted, tisztáztad is vele. Ennél többet nem tehettél.


21/L

2012. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a barátod csaja, akivel jóban vagy, lekapott téged... de te nagyon helyesen nem engedted tovább. Nincs okod a bűntudatra, ne is legyen, a lehető legjobb módon jártál el.
2012. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!