Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem felvenni a telefont?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem felvenni a telefont? Miért? Mással van ilyen?

Figyelt kérdés
Ma elkérte fbn a számom egy fiú,aki január óta tetszik nekem,én is neki.Fbn meg élőbe szoktam vele dum. minden pénteken,de ma felhiv.. és egész nap attól parázok hogy mit fogok vele beszélni meg ilyenek :S mit tegyek?? remegek ..
2012. jún. 16. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telefont, a hangjától majd bizonyára úgyis ellazulsz! :)
2012. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi csak lazán :) amúgy én is rühellek telefonálni, fene tudja miért, szal nem vagy egyedül :)
2012. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annyira különös hangja van :) meg aranyos mindig mosolygok mikor hallom .. de ettől nagyon félek .. köszönöm válaszokat! :)
2012. jún. 16. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is néha feszült vagyok,ha telefonhívást várok.

25F

2012. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
En is parazom felvenni a telefont.. Altalaban kinyomom:) megiszok egy pohar bort es mereszebb leszek:)
2012. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugalom, nem fogja leharapni a fejed. :) A remegésed érthető, de úgyis adódik majd téma, attól nem kell tartanod. Ha a szimpátia kölcsönös, ott nagy gond nem lehet, és úgyis kisegítitek egymást, ha esetleg döcögne a beszélgetés. Hajrá, és sok sikert, szerintem el fog hívni randira. :))
2012. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! :)
2012. jún. 16. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt az érzést:) De mindenképp vedd fel! Csinálj közben valamit, rajzolgass, járkálj, pakolássz, bármi. Ez kicsit kizökkent, természetesebb leszel, és így nem lesz annyira kínos.:)
2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!