Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég vicces történet, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég vicces történet, de mit csináljak?! HA felhív, lehet nem is merem felvenni a telefont.

Figyelt kérdés

Mamámnál voltam ma és megkért, hogy kísérjem el a háziorvoshoz valami gyógyszerért. Hát elmentünk, várakozás közben ő olvasott, én pedig elkezdtem játszani a telefonon (bmxboy, ha valaki esetleg tudja milyen). Idősebb emberek mentek ki-be, szóval egy idő után nem is figyeltem, csak köszöngettem.


Egyre jobban beleéltem magam a játékba, így szintén csak köszöntem valakinek és hallottam, hogy az előttem lévő székre ül le. Mamám egészen addig hozzám se szólt, de akkor elkezdett faggatni, hogy mit csinálok. Én pedig magyaráztam - de közben fel se néztem - hogy az a lényeg, hogy az akadályokat ugorja át... picivel később hozzátettem: amikre én úgy látszik nem vagyok képes -.-"


Ekkor valaki halkan felröhögött picit, én meg odanéztem és majd' elsüllyedtem.. Egy nagyon helyes srác ült előttem, és végig nézte, ahogy átszellemülten játszok. Így átgondoltam gyorsan, hogy miket csináltam: kiadtam halkan olyan hangokat h 'ahh' meg 'neeh', a számat harapdáltam és néha én is megmozdultam, amikor ugrani kellett.


Szóval elég gáz volt, olyan vörös lettem, mint a rák... De ő csak mosolygott, sőt inkább már vigyorgott. Közben kijött a nővér és csak valami lapot adott neki, mamámat meg behívták. Jó, mondom itt a vég :D Erre elkezdett csörögni a telefonja, gyors felvette és mondta "igen, most kaptam meg, nyugi megyek" és el is kezdett pakolni. Én közben olvadoztam a hangjától :)


Aztán rámnézett mosolyogva és megkérdezte, hogy mi a nevem és hogy megadnám-e a telefonszámom, mert nagyon aranyos vagyok, le sem tudta venni rólam a szemét... Én ott kikészültem, lediktáltam a dolgaimat, aztán mondta, hogy sajnos tényleg mennie kell, de keresni fog majd.


Na most, ha felhív, én nem tudom képes leszek-e megszólalni... Nem vagyok egy nagydumás típus (annak ellenére, hogy most egy kisebb regényt írtam:D). Remélem inkább csak bejelöl elsőre.


Ha felhív mit csináljak?:\ Ha egyáltalán felhív. Délután történt az egész, azóta semmi. Amúgy nem vagyok naiv, néhány dolog után, ami eddig történt velem, már meg se lepődnék, ha nem lenne semmi a dologból.


De azért írjatok légyszi! És köszi, hogy elolvastátok :))


17/L


2012. máj. 31. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Ne köszönd, csak az utolsó mondatot olvastam el.
2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki söt aranyosnak találta hogy ott igy elvoltál:) Igy hát ha véletlen felhiv nyugodtan vedd fel ugy is ö kezdeményez beszélgetést te majd visszakérdezel vagy kérdezel valamit amit csak akarsz róla tudni soks ikert!:)
2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Marada ***** válasza:
Vedd fel
2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vedd fel, hogyha tényleg jófej, nem fogtok sokáig beszélgetni, hanem randira hív el :P
2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi ciki, ha hív, örülj. :)

Ennyi, jobbat nem tudok. :D

21L

2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vedd fel nyugodtan a telót :) és majd kialakul, h mi lesz
2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Mindenképpen vedd fel, és beszélj vele. Ha elkérte a számod, valszeg bejössz neki, ahogy a történetből kivettem, neked is bejön az illető, ismerjétek meg egymást, randizzatok párszor hogy megismerjétek egymást. :) "Ne legyél nyuszi" ;) Tetszik? Akarod? Szerezd meg! :)) és Sok sikert, remélem hívni fog! :)

20/F

2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Remélem inkább csak bejelöl elsőre. hoool?
2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

aranyosnak talált és ez tök jó :)

ha hív nyugodtan vedd fel!

2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden jó, minden szép, de mi a kérdés? Pár válasz:

Terhes vagy!

Szilvás buktát, mert azt szeretem!

Igen, ez a lányoknak kicsi.

2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!