Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! (? )

Figyelt kérdés

Halálosan beleszerettem valakibe. Csak olyanok tudnak igazán érdekelni akik hasonlítanak rá. Ismerkedem más típusúakkal is, de úgyis csak egy típus után vágyakoznék. Szerintem nem való nekem kapcsolat ha mindig ő maradna a tökéletes és a hozzá hasonlók akiből annyira kevés van! Találtam kettőt aki hasonlít rá, de sajnos velük nem tudok megismerkedni.

Azért éltem, hogy ő szeressen, most azért élek, hogy megtaláljam azt aki a legjobban hasonlít rá!!!

Szeretném ha lenne valakim, de nem jó akárki. Egyedül fogom leélni az egész életem vagy úgy, hogy valakivel, de mindig utána vágyakoznék?


2012. jún. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. van egy rossz hírem! Ha lesz is kapcsolatod, mindig Őt fogod keresni a párodban, úgyhogy igencsak meg kell majd eröltetni magad, ha tényleg nem akarsz egyedül lenni örökre
2012. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még valami! Ha 18 éven aluli vagy, és nem volt még komoly kapcsolatod, és a pasit nem min 5 éve ismered, akkor felejtsd el amit írtam! Akkor max 5 hónap, és kigyógyulsz a szerelemből. :)
2012. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló esetem, az a helyzet hogy az elején nem engedett közel magához az illető, akibe iszonyatosan szerelmes voltam... Ez két évig ment így. Amikor nagy nehezen találtam magamnak valakit akkor egy év múlva elkezdett rám hajtani és volt csók. Az után már én nem engedtem tovább, de tudom és érzem hogy mindig is szeretni fogom és azt is tudom hogy szerintem soha nem fogunk összejönni.

Szerintem lesz kapcsolatod mással, de mindig megmarad benned az ő emléke is..:/ :)

2012. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Vele sem voltam együtt csak nagyon szerettem. Talán már csak ilyen felszínes kapcsolatocskáim lesznek, nem ilyen mélységű....
2012. jún. 16. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Emlékként természetes, hogy megmarad, de mindig ő lesz az ideálom? Előtte is ilyen pasit szerettem volna. Megismerhettem és ennyi...
2012. jún. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!