Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobban tágulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettym kérdése:

Hogyan tudnék jobban tágulni? A hosszabb patting és hasonlók nem segitettek :/

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja vagyunk együtt, de akármilyen hosszú az előjáték, akárhogy próbálkozunk nem tudok jobban tágulni. Ez nekem nem gond, viszont neki így fájdalmas az együttlét és ezért elég kevés is az alkalmak száma, illetve rövid.Kérlek adjatok tanácsot,mert a nőgyógyászom nem tudott konkrétumokkal szolgálni. :/

2012. jún. 16. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

neki fájdalmas?

amúgy én is szűk voltam... olyan három hónapon keresztül hetente 1 alkalom után már nem fájt

2012. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos csak ti tudjátok meg csinálni.

Mi ehhez kevesek vagyunk, ám bár próbáljátok meg síkosítóval, azzal könnyebben csúszik, ha szűk is.

Mennyi idősek vagytok?

2012. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Fájdalmat okozhat, ha a fityma visszafeszül ("lenyúzódik"), ezt óvszerviseléssel lehet kiküszöbölni.

Pózváltással is lehet próbálkozni.

2012. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Párom 23 éves, én 18.
2012. jún. 16. 21:04
 5/16 A kérdező kommentje:
Óvszert rendszeresen használunk, de azzal se a legjobb :/
2012. jún. 16. 21:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy álltok és mögötted áll, próbáltátok már? Úgy általában függöleges testhelyzetben máshogy helyezkedik el minden, érdemes kiprobalni.
2012. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Síkosító + condom.

Akkor mennie kell.

2012. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
milyen pózban szeretkeztek? nekünk a misszionárius vált be
2012. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ujjal és műfütyivel (tárggyal, zöldséggel..:)) kitágíthat, és akkor már neki tág lesz, nem fog annyira fájni neki.

De lehet, hogy neki van valami lelki gubanca is szexszel kapcsolatban.

Van már tapasztalata mással?

Neked adta a szüzességét?

2012. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy a szexhez! Máskülönben nem fájna!
2012. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!