Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobban tágulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettym kérdése:

Hogyan tudnék jobban tágulni? A hosszabb patting és hasonlók nem segitettek :/

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja vagyunk együtt, de akármilyen hosszú az előjáték, akárhogy próbálkozunk nem tudok jobban tágulni. Ez nekem nem gond, viszont neki így fájdalmas az együttlét és ezért elég kevés is az alkalmak száma, illetve rövid.Kérlek adjatok tanácsot,mert a nőgyógyászom nem tudott konkrétumokkal szolgálni. :/

2012. jún. 16. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Le kéne dobnod a gátlásaidat és el kéne lazulnod! Ha szűk vagy akkor feszült is!!!

28F

2012. jún. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk mindenféleképp a pózt, hisz próba szerencse :) Viszont sajnálattal látom, hogy nem mindenki tud szöveget értelmezni, mivel még mindig nem nekem fáj, hanem a srácnak ;)
2012. jún. 19. 09:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Jól van már! Késő volt, és olyan bénán fogalmaztál, hogy ha egy szó felett elsiklik valaki, máris más az értelme. De vihogjál csak a problémádon. Ennyit tudsz. Életemben nem hallottam olyanról, hogy pasinak fáj a szex. De te csak "próbálkozzál" tovább...

(addig én élvezem)

2012. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy "vihognék" egy olyan problémán, ami egy kapcsolatot tehet tönkre, ugyanakkor ha még félre is olvastad, kommentekbe látszik miről van szó. Egyébként előfordul, hogy a férfiaknak is fáj;) Mindenesetre köszönöm mindenki segítségét, de kaptam egy tanácsot és elkezdtem járni jógára továbbá intim tornára. Ismerősömnek segített, ugyhogy biztos érdemes másnak is kipróbálni :)
2012. jún. 19. 14:40
 15/16 anonim ***** válasza:

"Életemben nem hallottam olyanról, hogy pasinak fáj a szex. "


Itt az ideje, hogy megváltoztasd azt a meggyőződésedet, miszerint csak az lehet igaz, amit már láttál, hallottál.:)

Énnekem is volt az egyik kedvesemnél, utána is olvastam, utána is kérdeztünk, igy derult ki, hogy a fitymafék túlfeszülésétől lehet elsősorban, meg a szexszel kapcsolatos lelki tartalmaktól.

2012. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14: szerintem a genitáliák táján anatómiailag sem vagy még olyan, mint pl. egy 38 éves nő, még fejlődésben vagy. Remélem, a tornák segítenek azért, vagy ha nem, ott tudnak okosat mondani.
2012. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!