Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt? Kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt? Kivel beszélhetném meg? Keresek szakembert?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy férfival akivel nem szabadna több dolog miatt(( nincs gyereke stb). A szüleim picit ismerik őt de nagyon kiakadnának ha tudnák, hogy nem csak barátként vagyunk jóba( a "tanárom" úgymond). Titokban találkozgatunk a barátai/ismerősei fele tud rólunk a fele nem. Az én barátaim közül senkinek sem beszélhetek róla. Ez nagyon rossz nekem mert senkivel se tudom ezeket a dolgokat megbeszélni. Elég "ismert ember" mindig valaki köszön neki, ismeri őt. Ezért senkivel nem merek beszélni róla. Viszont 1 éve együtt vagyunk és elég nehéz, hogy mindenki előttt hazudni kell, a legrosszabb mégis az , hogy nem bízhatok meg senkiben senkivel nem lehet beszélni erről... Kinek mondanátok el ha a barátok, család kizárva?
2009. júl. 5. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szeretője vagy?

Biztos van egy jó barátnőd, akinek elmondhatod.

2009. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen a szeretője kicsit furcsa ez a helyzet nálunk. A korkülönbség eléggé nagy probléma meg, hogy apukám kiakadna nagyon. Megígértük egymásnak, hogy senkinek nem mondjuk el. Közeli barátoknak nem mondhatom el mivel a többség ismeri őt. Tudom hülyseég de csak egy idegennek mondhatnám el?
2009. júl. 5. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldj privire üzit
2009. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebből úgysem jössz ki jól, főleg ha nagy a korkülönbség is, inkább hagyd ott.
2009. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de ha ez segít én nagyon szívesen beszélgetek veled erről. Ha gondolod írj.. :)

L/16

2009. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat. Ott hagyni nem szertném mert nagyon szeretem őt. Tudom kicsit furcsa vagyok de attól félek mi van ha itt írok vkinek privát üzenetet és ő esetleg pont ismeri? Meg az üzenet megmarad és ki lehet nyomtatni stb.. Lehet szakember lenne a megoldás mert egy idegen nem fog erről személysen beszélni velem..
2009. júl. 5. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván ahogy te érzed. Nem tudom merre laksz... én pest megyében, egy pár száz fős falucskában. Keress fel egy szakembert ha megnyugtat. Ha meggondolod magad, bármikor írhatsz.


L/16

2009. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írhatok neked. Én Budapesten lakom( kerületet nem írnék csak mondjuk annyit, hogy Budai részen). Megkérdezhetem te konkrétan merre laksz? Lehet mégis írnék neked. Csak nem tudom "terheljek-e egy 16 éves lányt a problémáimmal. Én már 21 éves vagyok.
2009. júl. 5. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nehéz helyzet, de megjegyzem, hogy ha én igazán szeretek valakit, azt felvállalom más emberek előtt, még ha az apám kiakadna rajta, akkor is. Az meg abszolút nem érdekelne, hogy másemberek mit szólnának hozzá, ha egyszer én boldog vagyok azzal, akit szeretek. Előfordult már nálunk is családi veszekedés a barátom miatt, bár nekem inkább anyám szokott hisztit rendezni, ha nem szimpatikus neki a barátom. 21 éves, felnőtt nő vagy, jogod van azzal járni, akivel akarsz, úgyhogy ha komolyan gondolnád ezt a kapcsolatot, akkor nem titkolnád el se az apád, se senki más elől.
2009. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pusztaszentistvánon és Sülysápon élek felváltva, hol anyunál, hol apunál. Nagykátára járok suliba a többiekkel ellentétben, szóval pesten évente kétszer fordulok meg, ha esetleg elmegyek moziba, vagy kirándulunk és egyebek. :)


L/16

2009. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!