Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom tetovaltatni akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tetovaltatni akarja magat, de en nekem ez nem tetszik. Hogyan beszelhetnem le rola?

Figyelt kérdés

szoval a baratomnak csaladi problemai vannak,elvaltak a szulei es stb stb. , nagyon megviselte es most teljesen mas lett. ordogot tetovaltatott a hatara, holott tudja hogy en undorodom a tetovalastol es engem meg sem kerdezett.

tudom hogy az o teste,de mivel jarunk (2 eve) ugy gondolom h 1 kis beleszolasom nekem is van. most azt tervezi hogy a felso testet,hatat es a karjat komplett tetovalni fogja,es felek h o is idovel megbanna viszont nem tudom sehogy sem lebeszelni rola,korulotte mindenki mondja hogy ne tegyen mert megfogja banni,kiveve az apukajat aki tamogatja,es csinalja is a tetovalasat.


en nagyon szeretem ot,de egy komplett kitetovalt testel nem igazan tetszene,raadasul igy komoly alast sem kaphat.


mit mondhatnek neki,hogy megondolj amagat? mert ha felhozom a temat hogy en nekem ez nem tetszik akkor egybol ideges,es nekem all hogy az o teste,es ne szoljak bele stb. de akor sem tartom helyen valonak :(


2009. dec. 10. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesirasert elnezest kerek,nem magyarorszagi vagyok.
2009. dec. 10. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha így viselkedik, és nem hallgat rád, hagydd ott őt. Mondd meg neki, hogy Te nem így ismerted meg őt, és így úgy néz ki, hogy nem illetek össze. Én legalábbis ezt csináltam, ezután majd kiderül, hogy reagál, ha le tudod beszélni, akkor van értelme együtt maradnotok, ha nem, akkor szerintem nincs sok..

2009. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok


elírtam.. "csinálnám"

2009. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is fontos hogy milyen minőségű tetoválást csináltat, milyen minőségű tintából.

Egy igénytelen tetoválás tényleg elég ocsmány tud lenni, és a viselőjét minősíti.

Apja elismert tetoválómester vagy amolyan házi-barkács típus?

A barátod szerintem meg van zavarodva, és mindezt később meg fogja bánni, és járhat javítgatni, ha nem akar egy ocsmány tintapacát dédelgetni a bőrén.

Nem tehetsz semmit.

/egy tetoválómester/

2009. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de engem hidegen hagy,hogy ki mit mond erre,az én magánügyem,én pl egyfoyltában varratom magam.Tetoválás mániás vagyok,addig folytatom amíg tele nem lesz a testem.Egyébként kaphat munkát a barátod,mert kezd mostmár egyre elfogadottabb lenni,és hiába van valaki összevarrva,a normális megnyilvánulás sokkal többet jelent.Amúgy meg semmi undorító nincs benne,varrass te is (:

19/F

2009. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!