Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakibe ugy szeretek bele hogy nem is ismerem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu a suliban,már rég hogy tartom vele a szemkontaktust,és amikor első alkalommal a szemébe néztem fel lángolt bennem valami.. azóta csak ő jár a fejemben,és minél több dolgot meg tudok róla annál jobban vonz.szeretem hallgatni a nevetését,a hangját(direkt olyan helyet keresek szüneten,hogy hallhassam a hangját)....

ez szerelem? kb 1 -1,5 éve tart... nem tudom mit tegyek.



2012. jún. 17. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne kezdeményezni a srácnál és nem a sült galambra várni!
2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják plátói szerelemnek. :)
2012. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

uu :))

plátoi szerelem? remélem ez nem a reménytelenséget foglalja magába :$

2012. jún. 17. 16:13
 4/12 A kérdező kommentje:
kezdeményezni meg nem merek... félek hogy be égetem magam.meg ugy tudom eléggé szégyelős :D
2012. jún. 17. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 16:15


Mert, szerinted mi fiúk nem félünk a beégéstől, visszautasítástól?!

2012. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem annyira,mint én :))
2012. jún. 17. 17:05
 7/12 A kérdező kommentje:

de akkor sem a lány dolga udvarolni... meg a pasi is minek fog engem nézni? könnyü nőnek.

meg ha már én kezdeményezek,akkor szerintem fog az alkamon,és csak kihasznál.

2012. jún. 17. 17:09
 8/12 anonim válasza:
Igenis meg nem is , Tetszik neked külsőleg s az adott külsőhöz elképzelsz egy adott személyiséget (személyt) aki megfelelne Álmaid lovagjának ....... S mivel minden nap látod s hallasz róla dolgokat, ezt az elméd úgy kódolja át ,hogy az neked szimpatikus legyen, s ez által vágyódsz utána minden egyes nap (sőt minél több idő telik el annál jobban akarod !!) De valójában ő magát mint embert a valós személyét nem ismered csak a cukormázat amit odaképzelsz , persze ez nem zárja ki annak a lehetőségét , hogy ő valójában nem rendelkezne azokkal a tulajdonságokkal amiket te így ismeretlenül belé látsz ,de ezt így nem tudhatod ....... ebből a helyzetből csupán (szerintem ) egyetlen egy kiút létezik , hogy ne lásd nap mint nap , mert ha nem látod idővel elmúlik, hogy menyi időkel ehhez ?? ez egyénfüggő........ Vagy van egy másik mód , megismered őt valamilyen módon, ŐT nem a képzelt személyt akit hozzá rendelsz a testéhez , mert eddig ez csupán rajongás és nem SZERELEM.
2012. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igazad van :( !

de nem rajongás...csak...vonzodás inkább.

2012. jún. 17. 19:50
 10/12 anonim válasza:
Hány évesek vagyok?:)
2012. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!