Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert szeretek bele olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretek bele olyan konnyen valakibe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretet éhség.
2012. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a 'valakibe' szeretsz bele, hanem magába a 'szerelem'-be. A szerelem érzése fantasztikus, felemelő, eufórikus... és függőséget okozhat. Ez csak annyit jelent, hogy szeretnél szerelmes lenni, készen állsz erre az érzésre, de nem nézel szét rendesen, hogy kire kellene ezt rázúdítanod. Nem a másik okozza nálad ezt az érzést, hanem belőled jön. Csak kérdezd meg legközelebb, hogy mit szeretsz abban a 'valakiben'?! És ha nem tudsz felsorolni kellő számú épkézláb tulajdonságot, akkor rá fogsz jönni, hogy nem is ismered igazán. ...csak az érzést keresed. A szerelem érzését.
2012. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

#2 tökéletesen megfogalmazta.

Sajnos én is ilyen cipőben járok.

2012. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, fiúként könnyen beleszeretek egy-egy lányba, aztán persze ők sosem viszonozták az érzéseimet eddig még. :/
2012. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mindig ez van:egy lany beszelget velem fel orat vagy meg olel,en bele szeretek,es kovetkezo heten nezem hogy egy masik fiuval jobban el beszelget,es tobbet oleli.......:/ de igy en meg pusztolok
2012. márc. 31. 03:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer talán az ékezetbe is bele szerethetnél.
2012. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél a pont

én szakítás után vagyok mindig így

sokszor abba is beleszeretek, aki nem is tetszik, csak mert kedvesen szólt hozzám.

2012. márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, még jóhogy kiheverem pár nap alatt ha nem sikerül. De majd most!

f18

2012. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szeretetéhség. Csernus szeretetk.rvának nevezi. Ffi és nő is lehet ilyen.
2012. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
07:44,angol billentyun?????????gondolkozz,van angolban etkezet?ennyi,es nem erre vok kivancsi,tobbiek koszi :)
2012. márc. 31. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!