Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor múlik el véglegesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el véglegesen a hüvelygomba? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Kedden, amikor a barátom ujjazott, mondta, hogy valami furcsa fehér izé ment a kezére.Én akkor még nem törődtem vele, csak csütörtökön vettem észre, hogy hüvelygombám van.Kenem Canestennel, meg intim mosakodógéllel fürdök minden este, de még mindig viszket.Nincsen túrószerű folyásom, de még mindig ott van az a kellemetlen érzés.Lehetséges, hogy a barátom az ujjával beljebb vitte a gombát?Mikor fog ez elmúlni, mit csináljak?
2012. jún. 17. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, hátha nem is az, aminek látszik.

Ha 100%-ban biztos vagy benne, h az, vegyél Canesten hüvelykúpot (3 napig kell használni), használd mellette a krémet és ha letelt a kúra, még egy hétig naponta használj intim zuhanyt is. (utána elég hetente 1-2x)

De mondom, elsősorban doki!

És jobbulást! :)

2012. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szüreteljétek le és abból lehet csinálni gombapaprikást.


Jó étvágyat

2012. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy a canesten szart se ér (na jó, igen), mivel MINDEN gomba másféle. Szóval menj el dokihoz, nem ciki, nem égő stb.

Ő megmondja mi kell és mikor múlik el.

2012. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz, hogy anya nem akarja, hogy dokihoz menjek, mert neki jó volt a Canesten.
2012. jún. 17. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, az őszinte véleményért, de anyukád felelőtlen.
2012. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, az a baj :(
2012. jún. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!