Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férfi, aki tetszik, észre sem vesz soha a társaságban, mindenki mást viszont igen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél valaki más.
2012. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Férfi? Hány évesek vagytok?
2012. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 30 körül
2012. jún. 17. 17:33
 4/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Nem tudom, mondd neki, hogy nem gáz a 9 év korkülönbség, és bármikor képes vagy neki gyereket szülni (hisz ő már 30), annak ellenére, hogy nincs felsőfokú végzettséged, és egyhamar nem is lesz (terhesen nem hiszem, hogy suliba mennél, aztán meg a kicsi miatt se).
2012. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem családalapításról beszéltem, hanem, hogy esetleg észrevenne nőkként, de sokszor úgy veszem észre, hogy azt sem tudja, hogy ott vagyok... :D
2012. jún. 17. 17:37
 6/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Áh, szóval szex van a dologban, így már más :D

Először körbe kéne kérdezned, hogy mennyire problémás neki a fiatalabb partner. Az is lehet, hogy gyereknek néz, én nem tudom:D

2012. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szex, jajj... :DD De az egyszeri szex és a családalapítás között azért van egy kis árok... :D Bár a két tevékenység nem elkülöníthető, de érted, na :)))
2012. jún. 17. 17:46
 8/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Akkor nem értetted miért írtam az első választ.

Én nem ismerem őt, de én 30 évesen már azért szeretném nevelni a tökmagomat, nem pedig a 10 évvel fiatalabb barátnőmmel romantikázni, és odébb tenni még jó pár évvel.

2012. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Épp ezért lehet, hogy nem érdekled, mert már készen állna lehorgonyozni. De ismétlem, nem ismerlek titeket, szóval csak magamból indulok ki.
2012. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínű nem akar észrevenni. Esélyes, hogy azért mert nem tartaná helyesnek egy ilyen fiatal lánnyal kikezdeni, de az is lehet, hogy nem független.

Ha viszont egy társaságba jártok, akkor biztos tudsz róla háttérinfókat szerezni, elterjesztheted a pletykát, hogy tetszik neked, nézhetsz úgy a szemébe, hogy azt ne felejtse el egy darabig, barátkozhatsz azokkal, akik a társaságon belül közelebb állnak hozzá. Rengeteg lehetőséged van, és akkor még a közösségi hálókról nem is beszéltünk.

2012. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!