Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első tartós kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tartós kapcsolat után hatalmas idejű egyedüllét, mással is volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Elméletileg egy hosszú, komoly kapcsolat után az ember "Mar rutinból csinálja az egészet, talál tapasztalatból társat", de az ismerősöm esetében ez nem így van. Volt egy 10 hónapos kapcsolata, de most mar 1 éve hogy egyedül van. (Szerintem ez bizarr és rémisztő) Mi lehet vele? Nem szerzett volna tapasztalatokat? Ennek egyszerűen nem így kéne lennie, én azt hittem MAX fél év és újra lesz valakije :/ O.o
2012. jún. 17. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Nekem 13,5 hónapnyi kapcsolat után 1 évig nem volt senkim, aztán jöttek olyanok akikről nem is érdemes beszélni, ezután meg jött a nagy Ő, akivel 31 hónapja együtt vagyok.
2012. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, hogy megszületés utáni, hatalmas idejű egyedüllét :D
2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolat után 1 éve egyedül vagyok, és nem érzem úgy, hogy ez probléma lenne :D Mi ebben a bizarr és rémisztő??? xD Lehet, hogy nem is akar magának új kapcsolatot, erre még nem gondoltál? :) Vagy akar, de nem akar minden jöttment hülyével összejönni csak azért, hogy ne legyen egyedül. "Ennek egyszerűen nem így kéne lennie" - ne te döntsd már el, hogy az ő életét hogyan kellene élnie... 24/L
2012. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én lassan 5 éve vagyok egyedül (nagyon rövid kapcsolataim voltak közben). talán most érzem úgy, hogy ideje lenne összeszedni vkit. kiakadtam egy hosszabb kapcsolat után. 5 éve meg senki olyan nem jött, akiel jó lett volna. szerintem nem rémisztő, nem csak ebből áll az élet, de tény, hogy ha sokáig egyedül van az ember, akkor megszokja. 24L
2012. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!