Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Február óta szerelmes vagyok egy pasiba.. Tudja, hogy szeretem... Viszont foglalt, ezért el akarom felejteni!!!!!!!!! De minden nap vagy ezerszer vissza olvasgatom az Sms-eit, szeptemberben újra találkozunk és megint azzal a csodás kis kék szemeivel néz rám... A barátnőim mondogatják, hogy menjek velük ide-oda, ismerjkedjek pasikkal stb. De én nem akarok senkivel se ismerkedni!!!!! Már megpróbáltam.. Minden gondolatomat ő köti le.. Annyira elszomorító, hogy "így" vagyok.. Hisz tudom, hogy rövid és csodás az élet .. Mégis annyira fáj az egész... Tudom, hogy érez irántam valamit.. A barátnőm is mondogatja, hogy ő hamar túl lépne egy olyan pasin, akinek nem is tetszik.. Nem tudom honnan veszi, hogy nem tetszem neki, amikir mindig csak engem néz.. Neki és senkinek, egyedül magamnak tudom talán elmondani, hogy mit látok a szemében, ha rám néz v. hogy milyen mosoly lesz az arcán... Mégis FOGLALT!! és én nem akarok senkit sem tönkre tenni, mert összeroppannák, ha engem hagyna faképnél a párom...

De mégis hogy felejtsem el?? A volt szerelmem szintén plátói volt.. 3 év elteltével vagyok úgy, hogy Túl vagyok rajta!! De csak, mert fél éve nem találkoztunk.. A 3 év alatt sok pasival randizgattam, hátha előbb megy a felejtés.. De nem.. Mint az előzőnél most is úgy vagyok, hogyha találkozgatok másokkal, lelkiismeretfurdalásom lesz/van... Azért, hogy nem vele vagyok.. Mintha megcsalnám... Ez viccrs, hisz egyikkel se volt semmi köztünk..

Most mit tegyek? :(


2012. jún. 17. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd a nők válaszát, mert a fickók csak eddig olvassák hosszú kérdésed: "Február óta szerelmes vagyok egy pasiba."...
2012. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kár kedves Hímnemű :( :)
2012. jún. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!