Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy fiúba? Mi az ami megfog? Mi ami semmiképp? 15F

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 23:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Megfog az érzéki hangja, az elbűvölő tekintete és a sármos mosolya. Megtart a megbecsülés a hűség a kedvesség a szeretet a lazaság a humor és az optimizmus. Magához láncol ha szexi, jó az ágyban és tud főzni. XD
2012. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
A legelső válaszban található leírás körülbelül a populáció férfi tagjai közül kb az 1%-ra igaz. De lehet túl sok az az 1%..
2012. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem tom, de imponáló ha normálisan tudja ragozni -ban,-ben illetve -ba, be- határozóragokat. Fiúban pl.
2012. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ami megfog: magas, kedves, szeret rámosolyogni másokra, határozott, a plázacica fajta nem tarrtozik a kedvencei közé, ha a közelében biztonságban érzem magam

ami taszít: TÚL NAGY és már undorítónak számító fültágító, ha egy fogpiszkálóval szórakozik a szájában, ha bunkó, ha köpköd, ha beszólógat,

2012. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
25%

Eddigi észrevételem szerint a t*hó parasztok bejönnek a csajoknak. Főleg ha még pénze is van.


Bár sajnálatos módon én nem ilyen vagyok, szal nekem rosszak az esélyeim :(

20/F

2012. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Advocatus Diaboli ***** válasza:
70%
1. válaszolónak ment. Kicsit mintha sokat akartál volna:D
2012. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt valami félreértés van... Nem kell, h mindez meglegyen benne, csak leírtam(talán leírtuk, nem tudom az első válaszoló hogy van vele) hogy milyen tulajdonságokra hogyan reagálunk. :D 1-1 olyan tulajdonság ami megfog, vagy ami abszolút nem fog meg :)))
2012. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Erre van egy olyan "mondás" , hogy a külső megfog , a belső megtart , a szex meg kapocs . Az eddigi tapasztalataim szerint ez teljesen igaz .
2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy túl nagyok az elvárásaim. :D Az volt a kérdés mi az ami megfog. A válaszom: egy hang egy tekintet egy mosoly. Nem hiszem hogy túl nagy dolgok.

Ahhoz hogy meg is tartson már nem árt az a pár tulajdonság. Az hogy valaki legyen kedves vicces vidám és hűséges nemhiszem hogy szintén nagy elvárás legyen

A magához láncolás meg már csak az extrákat jelentik azok nem elvárások de nem árt ha megvan. Az hogy kinek mi a szexi az megint más dolog. :D És szerintem az se baj ha jó a szexuális életünk. Az örök szerelem meg már csak a főzőtudás... :D

2012. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
A pénztárcája.
2012. jún. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!