Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megszánnátok és elárulná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megszánnátok és elárulnátok mit gondolhat ez a srác?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy srác, egy ideje közös baräti társaságba járunk. Mikor megismertem, gyakran mondogatta részegen h aludjak náluk. Nekem oke a pasi, jófej, jó humorérzéke van, de van egy barátnője lassan három éve. Nincsenek mindig együtt, nekem többször mint exéről beszélt, és sosem hozza szóba, illetve nagyon ritkán. A fiú mindennap odajár ahol dolgozom, többször hazavitt, de sosem történt semmi, nemrég az ölébe ültetett, mikor ittunk, és a közös haverunknak mondta, hogy "megdugna". Azóta lett volna alkalma, de mikor én közeledtem- csak szóban, és viccesen, nem történt semmi.Mit gondoltok, szórakozik, csak a szája nagy? Nem akar megbántani, de nem jövök be neki?

2012. jún. 18. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az utolsó mondatod: nagy a szája, nem akar megbántani h részegen mit mondott, és lehet h bejössz neki, nem biztos...
2012. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, megd.gna, akkor bizonyára úgy is van. Viszont komoly kapcsolatot ne remélj tőle.
2012. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dottorre ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ő egy olyan pasi, aki előbb-utóbb el fog jutni odáig, hogy megcsalja a nőjét. Van egy kapcsolata, de közben tart több vasat is a tűzben. Megdugni nem fog, mert szereti a barátnőjét, de jól esik neki ,hogy veled flörtölhet, és ha te kezdeményeznél, akkor sem biztos, hogy nem állítana le, és ismerné be, hogy nem csalná meg a nőjét. Szájhős fajta, az ilyenek lassan jutnak csak el odáig, hogy megcsalják végül a párjukat. Ha meg akarta volna tenni, már régen megtette volna.
2012. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából a barátnőjét mär többször megcsalta, de ezek után menekült a csajok elöl. Józan ésszel elküldeném a pcsbe, de basszus odavagyok érte,
2012. jún. 18. 09:57
 5/16 anonim ***** válasza:

"Józan ésszel elküldeném a pcsbe, de basszus odavagyok érte"


Ha odalennék valakiért, akkor nem szeretnék a tartalékpuncija lenni, de te tudod. Vannak, akik önként rázzák az élet pofonfáját...

2012. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én sem hittem volna hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök, nem díjazom sem a megcsalást, sem a képmutatást- de felfogtam, hogy vannak bizonyos helyzetek, amikbe jobb nem belekeveredni.
2012. jún. 18. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:

mivel a barátnője már többször megcsalta ezért úgy érzi ő is megcsalhatná őt párszor bosszúból..

és most itt vagy te akivel simán megtehetné....de fél hogy ezért a húzásáért a barátnője lehet hogy otthagyná őt....

attól még hogy ő nem haragudott meg a barátnőjére, attól még a barátnője simán dobná őt

szerintem....

2012. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó gondolat, de honnan veszed, hogy a barátnője megcsalta őt?
2012. jún. 19. 11:33
 9/16 okoska31 ***** válasza:

félreolvasta amit írtál.

Nem lehet, hogy hármasba akar beszervezni a srác? (barátnője plusz Te.)

2012. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem:D Ne hozd rám a frászt...:D
2012. jún. 22. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!