Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nálam egy sokkal idősebb srác tetszik?

Figyelt kérdés

Én 14 ő pedig 28 éves.

Nem rég óta ismerem. Vagyis nem is igazán ismerem. Sokszor dumalunk és folyton vártam és vártam, higy válaszoljon. Amikpr megláttam, hogy 1 új üzenet egyből felugrottam.

Mit csináljak, ha nem merek erről beszélni vele???



2012. jún. 12. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Te neki még túl fiatal vagy, de megpróbálhatod. Egy-két év múlva, ha nincs senkije, valószínűleg belemenne, de akkor meg te nem biztos, hogy akarnád. Meg abba is gondolj bele, mi van, ha ő családot akar, te meg még bulizni, mert tombolnak a hormonjaid?
2012. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hanyagold. Főleg, hogy csak "üzengettek" gondolom fészbúkon.
2012. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
OMFG:)
2012. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hanyagold, a szemében szó szerint gyerek vagy 24/F
2012. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen most még legalább 2 év kell hogy egy kicsit is elkezd érdekelni de ha ugy érzed te is tényleg tetszel neki akkor irj neki nyugodtan.
2012. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
féljél is, pedofil
2012. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit kell előrántani a pedofil kártyát… Onnantól kezdve, hogy megjött az első vérzése, nőnek számít. A természetben így van kódolva. Agyilag még nem érett, ez okoz majd később problémát. De attól nem lesz pedo, hogy fiatal csajok jönnek be neki.

Ráadásul arról szó sem volt, hogy a srác érdeklődik-e iránta, csak, hogy a csaj ugrik, ha válaszol a srác.

2012. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen járnék egy 14 éves lánnyal! Szerintem aranyosak! ;)


22F

2012. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
GYEREK VAGY hagyd rá és felejtsd el....
2012. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!