Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megszánnátok és elárulná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megszánnátok és elárulnátok mit gondolhat ez a srác?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy srác, egy ideje közös baräti társaságba járunk. Mikor megismertem, gyakran mondogatta részegen h aludjak náluk. Nekem oke a pasi, jófej, jó humorérzéke van, de van egy barátnője lassan három éve. Nincsenek mindig együtt, nekem többször mint exéről beszélt, és sosem hozza szóba, illetve nagyon ritkán. A fiú mindennap odajár ahol dolgozom, többször hazavitt, de sosem történt semmi, nemrég az ölébe ültetett, mikor ittunk, és a közös haverunknak mondta, hogy "megdugna". Azóta lett volna alkalma, de mikor én közeledtem- csak szóban, és viccesen, nem történt semmi.Mit gondoltok, szórakozik, csak a szája nagy? Nem akar megbántani, de nem jövök be neki?

2012. jún. 18. 09:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valaszt kaptam kozben a kerdesre.
2012. jún. 24. 05:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Éspedig?
2012. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy a ferfi emberek nem erzelembol cselekednek hanem hajtjak oket a futyijuk. Jo nem mindegyik mert van aki kordaban tudja tartani magat:)
2012. jún. 25. 08:49
 14/16 anonim ***** válasza:

így van és ez nagy igazság

én sosem hallgatok a szívemre ha pasizok akár nekem udvarolnak akár én flörtölök valakivel. Mindig az eszemre hallgatok és folyamatosan elemzem az illetőt és ha valami sántít vagy olyat vélek felfedezni ami nem tetszik vagy látom hogy átvághat akkor lelépek

ezért nagyon nehezen találok párt mert sosem adom át magam teljesen neki és az érzelmeimnek sem mert mindenkiben kételkedek és úgy állok hozzá mindhez hogy "na ez is csak dugni akar" nem adom meg senkinek azt az örömet hogy esélye legyen kihasználni

mellesleg még szűz vagyok

19/L

2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát,egyáltalán nem ciki meg gáz, h 19 évesen szűz vagy, én 23 vagyok, és nem tartom gáznak, h még nem vesztettem el

Néha bekattanok, és beesik egy- két fentebb említett gyengeségem, de lassan rájövök, hogy olyan palit úgysem találok, aki megfelel a romantikus képzeteim elvárásainak, ha meg igen, akkor az nem engem fog akarni.:)

2012. jún. 26. 08:29
 16/16 anonim ***** válasza:

így van teljes mértékben egyet értek

előző voltam :) a 19/L :D

2012. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!