Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet féltékennyé tenni egy fiút, aki állítólag nem érez irántam semmit mégis "kisajátít"?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról van szó , aki azt mondta ,hogy engem nem tudna úgy szeretni , de úgy kezel mintha csak az övé lennék , ha társaságban vagyunk nem engedi hogy nyomuljanak rám , mindig mondja ,hogy meg ne próbáljak ilyen "nyomorékkal" összejönni meg ilyenek. Nem értem őt. És haragszom rá amiért így "kisajátít" pedig nem is szeret és neki meg minden csajjal viszonya van és én meg féltékeny vagyok. Én hogyan tegyem őt féltékennyé????
2012. jún. 18. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd, hogy nyomuljanak rád, és ne érdekeljen a tiltása.
2012. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő őket tiltja .
2012. jún. 18. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb beszélni vele erről? :) vagy csak finoman kérni, h ne űzze el a hozzád közeledő srácokat? Mert nekem nagyon úgy hangzik, h te tetszel neki, de ki tudja. Ha ennél a féltékenyes módszernél akarsz maradni akkor menj el valahova a barátod nélkül, ismerkedj aztán dörgöld az orra alá :D (milyen jól érezted magad, tök jófejek voltak stb) vagy ha olyan jó barátok vagytok mondd el neki, h szerretsz valakit. Ez még akár ő is lehet, de neked ezt persze nem kell bevallanod ;) gyerekes módszerek, de ha neked ez kell :D remélem segítettem!
2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne féltékennyé akard tenni, hanem beszélj vele, hogy fontos neked a barátsága stb, de hagyja élni az életed, mert ahhoz semmi köze. Szerintem ha határozott és higgadt maradsz az eléggé rádöbbenti majd a dolgokra.
2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)
2012. jún. 18. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj mégis összejönni egy nem nyomorékkal. Vagy ez a srác az isten fia, ezért mindenki nyomi hozzá képest? Jézussal nyomulgatsz? :)


26/F

2012. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem , csak rátesznek arra hogy egoista legyen , mert mindenki el van ájulva tőle. Én nem .
2012. jún. 18. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Öööö. Ne vele járj pasizni?!
2012. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!