Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hagynátok?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Gimnáziumban tanulok. Van egy tőlem 1 évvel idősebb srác, aki rettenetesen tetszik. Már lassan fél éve.. Kitűnő tanuló vagyok, csak 1-2 négyesem van, egyébként nem vagyok valami visszahúzódó,nagyon szeretek emberekkel beszélgetni. Van egy barátnőm,aki egy osztályba jár a fiúval. Azt mondta,hogy szerinte összeillenénk. Csak hát van egy gond: van barátnője. Amíg suli volt, szinte minden nap láttam, most már nem találkozom vele, nagyon hiányzik. Szerintem hagynám az egészet, ha tudnám,hogy semennyire nem érdeklem, de néhányszor annyira félreérthető jeleket adott,hogy nem tudom mit csináljak. Legközelebb szerintem csak szeptemberben fogom újra látni.. :(
2012. jún. 18. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet, hiszen nem veheted el a csajától. Majd szeptemberben +látod mi a szitu
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt tenném a helyedben, hogy szeptemberben újra látnám.
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van barátnője inkább hagyd a srácot. Ha esetleg rádmosolyog, mert észreveszi, hogy nézted, akkor csak kedveskedik gondolom...
2012. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Indokolatlanul szokott járkálgatni előttem, amikor nem is lenne arrafelé semmi dolga. Amikor ránézek, akkor látom, hogy ő is nézett eddig, de amikor én is ránézek, akkor elkapja a tekintetét. A múltkor pont egyszerre fordultunk hátra, amikor elmentünk egymás mellett és összetalálkozott a tekintetünk. :)
2012. jún. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!