Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha a bnőtök azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a bnőtök azért szakít mert úgy érzi magányos a kapcsolatban, és nem fontos igazán, ti hagynátok elmenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
aha aztán utálnám magam mint állat amiért nem vagyok képes emberi kapcsolatokra
2012. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
ez nem "hagyod-nem hagyod" kérdés szokott lenni. Ha megy, akkor megy
2012. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem igazán fontos? Mi a kérdés?


Ha te vagy a nő, azt viszont nem javaslom, hogy kipróbáld, ha nem akarsz szakítani, mert könnyen visszanyal a fagyi.

Gondold át, min lehet változtatni, min nem, és hogy akarsz-e maradni vagy nem. Ha igen, maradj, ha nem, akkor szakíts, de végleg. Csak azért, hogy kizsarold a törődést, nem érdemes szakítani.

2012. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

..de ha valaki fontos azért küzdök szeretet szenvedélyt lelkesedést és intimitást adok .. ez vagyok én.


Ezt egy férfi nem teszi meg ?! azért akit elvileg szeret ..-csak azt mondja ,sajnálom ,meg nem értem ..


a Szerelemben ott van az én szótáramban az Energia akiért megteszem,és épp hogy nem mindegy -Ha igazán fontos volt ..ha nem ..az persze más :(

2012. márc. 23. 23:18
 5/18 A kérdező kommentje:

csak tudni akarom.szakítottam,de nem hagy nyugodni ..hogy állítólag szeretett és mégis hagyott kisétálni az életéből.

és én vok a nő, aki férfiúi lelkesedéssel küzdött és szeretett. :(

2012. márc. 23. 23:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a szeretethez hozzá tartozik az, hogy ha szeretsz valakit, aki láthatóan nem boldog melletted, akkor elengeded, akkor is, ha beledöglesz. Sőt, tul.képpen sokkal inkább ez a szeretet, mint megtenni a másikért "bármit", miközben ő nem is kérte. De minimum tiszteletben tartod a másik döntését (hiszen felnőtt emberek vagytok elvileg!), és te úgy döntöttél, hogy elmész.


Másik oldalról nézve, ha szeretsz valakit, akkor olyannak szereted, amilyen, még ha nem is tökéletes és nem is tesz meg mindent. Te te vagy, ő meg ő, nem viselkedhet úgy, mintha ő te lenne. Ha nem voltál vele boldog, talán te sem szeretted igazán, mert nem tudtad olyannak elfogadni, amilyen. Nem őt szeretted, hanem a benne lévő lehetőséget, hogy milyenné válhatna, ha akarna. De nem akart, és ez normális.


Ne gyötörd magad, nem érdemes. Ne kételkedj a szeretetében, valószínűleg szeretett téged, de nem úgy, ahogy téged szeretni kell ahhoz, hogy boldog légy. Így kaptál esélyt arra, hogy találj valakit, aki viszont így fog majd szeretni.


3.

2012. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Aki szeret az nem láncol magához hanem képes elfogadni és tiszteletben tartani a másik ember döntését és elengedni a másikat bármennyire is fáj.


Az hogy te kiléptél a kapcsolatból az a te döntésed volt amit ő tiszteletben tartott. De ahogy látom te ezt a lépést nem gondoltad komolyan, csak látni akartad volna a másikat hogy gürcöl érted. Már bocsánat de ebben nem sok szeretetet látok.

2012. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3. válaszló ,jót írtál és köszönöm elgondolkodtam .


Csak azt mond meg ha nincs lehetőség ,akkor mi a perspektíva akár érzelmileg -hiszen a egy kapcsolat közös útról szól ..-ha stagnálnak ..vagy ha nincs az egészben egy tűz ami élteti és viszi előre akkor elmúlik ..-és én mint energiaforrás kevés voltam..

2012. márc. 23. 23:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem te nem őt szeretted, hanem valakit akit elképzeltél. Ez nem igazi szeretet.
2012. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ne szavalj, semmi értelme.

te álmot kergettél, abból pedig mindíg pofára esés van.Ilyen egyszerű.Legközelebb az embert nézd aki a párod.és őt szeresd.

2012. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!