Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemnél, vonzalomnál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnél, vonzalomnál és az ezekhez kapcsolódó dolgoknál agyunk miért nem képes arra amire a lent leírt dolognál igen?

Figyelt kérdés

Olvastam róla és tapasztaltam is, hogy a zenénél működik nagyon nagy százalékban az,hogy ha elsőre nem is tetszik az adott zene mégis ha sokszor meghallgatjuk (nem feltétlen egymás után) egy idő után mégis megkedveljük zenét.Nem érdekes?

Remélem értitek mire gondolok.



2012. jún. 18. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott is működik.
2012. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy működik.
2012. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, bár én még nem tapasztaltam.
2012. jún. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!