Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha egy nap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy nap alatt többször is orgazmusom van a csiklom izgatásával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy masszirozo gépem és rezeg, be lehet állitani a rezgés erösségét. Azzal szoktam izgatni dorzsolgetni a csiklomat...és elég erős fokozatban szeretem. Igy van mikor egy nap alatt többször is kedvet kapok és csinálom,ez baj?

Olyankor orgazmusom van vagy elélvezek?

Még szüz vagyok.

Nemet /kort irjatok légyszi.



2012. jún. 18. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

"Olyankor orgazmusom van vagy elélvezek? "

Ezt honnan a pék f@szából tudjuk, hogy neked orgazmusod van-e? Küldj videót egy ilyen esetről, akkor megmondom.

2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Örülj neki.
2012. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Örülj neki!
2012. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de jó ötletet adtál :D én is az avgyok még:)
2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 galen malek ***** válasza:
küldj privátot elveszem a szüzességed és megmondom az van e vagy sem: ) (de szerintem orgazmusod lesz... :P )
2012. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős vagy, de az esélye, hogy 25 éves korodra teljesen kiégsz és még a centrifuga sem tud majd kielégíteni, hát elég nagy... Persze élj a mának, ma duplán mert a holnap nem biztos
2012. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

figya, előző válaszolónak igaza van... 18 alatt NE HASZNÁLJ REZGŐ ÉLVEZETEKET, mert megszokod, és akkor már egy fiú nem tudna kielégíteni... Remélem nem ezt akarod. És utána is csak néha próbáld ki a vibrit vagy bármit.

f18

2012. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

18 alatt...:D

Inkább használja a masszírozót, mint hetente másik pasit!

De tényleg kéne egy kicsit redukálni a számát, mert nem fogod élvezni, ha a majdani párod finoman nyal, stb... Inkább próbáld a kezeddel elérni néha..:)

L20

2012. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a nyalást, hanem semmit nem fog érezni. Egyetlen cél fogja vezéreli, hogy élete végéig keresi a turbórezonátort ami egyre gyorsabban rezeg, de a végén az sem ér majd semmit...
2012. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.:)

Dee brm csunaltam még olyan sokszir...kb egyszer volt olyan ,hogy egy nap alatt 3x is ..dee ezt a rezgős cuccot is csak kb 5x-6x :)

Köszi az utsó 3-vállasz adónak,hogy irtak kort és nemet is.:)

2012. jún. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!