Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Valaki volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Valaki volt már ilyen fizetős csajozós tréningeken? Kíváncsi vagyok kinek mennyire használt, illetve mit várhatok el tőle.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 16:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem. Annak, aki a koromat kérdezte.
2012. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Valaki írhatna ebben segítséget,vagy valami tanácsot,hogy mit csináljak
2012. jún. 18. 17:44
 13/28 anonim ***** válasza:

Bocs, kérdező.

Most látom, hogy Te kérdezted és nem tőlem... félreértettem...

2012. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Magyarországi tanfolyamokat nem ajánlanék, külföldi anyagokat árulnak sajátjukként, persze jó drágán. Külföldi tanfolyamokra meg valószínűleg nincs felesleges pár száz vagy ezer dollárod + a kiutazás költségei stb.


Keress inkább ingyenes fórumokat, ahol olyan emberekkel találkozhatsz, akikkel önzetlenül segítitek egymást.

2012. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ha Magyarországon is a külföldi dolgokat mutatják be,akkor miért mennék külföldre?? :)
2012. jún. 18. 19:27
 16/28 anonim ***** válasza:
Mert annak a nagy részét is lebutítva és sz.arul vették át. Azokat a dolgokat, amiket itthon tanítanak, letöltheted és elolvashatod e-könyvekben vagy megnézheted DVD-ken, ha tudsz angolul, olcsóbb és hasznosabb egy tanfolyamnál. A gyakorlati részhez meg ott vannak a különböző fórumokon a tagok, akik ingyen segítenek neked.
2012. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De élőbe jobb ha egyből bedobnak a mélyvízbe,mint hogy itt bújjam a fórumokat,és ha valaki nincs mellettem akkor nem tudom mit csinálok rosszul,vagy mit rontottam el,a fórumon meg ha valakinek nem jó az az időpont ami nekem akkor meg hetek csúsznak el,plusz akinek fizetek azt sztem jobban érdekli,hogy fejlődjek,mintha elmegyek egy idegennel akit alig ismerek csak fórumról.Egyébként küldhetnél ilyen dvd-hez linkeket.A bajom meg az,hogy egyáltalán nem tudok angolul :(
2012. jún. 18. 19:42
 18/28 anonim ***** válasza:

itt vannak 30-40 perces videók, amik egy teljes oktatást felvételei


[link]

2012. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

van lehetőség ingyenesen is kipróbálni, pesten szokott lenni néha, ha írj nekik emailt és érdeklődj jobban utána


[link]


fórumokon olvashatsz is beszámolókat a tanfolyamokról, a rövid youtubeos videók marketing fogások, ott csak szép és jót hallasz, szóval az ne legyen mérvadó


ez két jó fórum, ahol sok anyag van fent és történeketek, beszámolók

[link]

[link]


van egy úgy mond alapmű olvasd el


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ezeket alkalmaztátok már??Milyen eredmények születtek?Valóban működik?
2012. jún. 18. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!