Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Valaki volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Valaki volt már ilyen fizetős csajozós tréningeken? Kíváncsi vagyok kinek mennyire használt, illetve mit várhatok el tőle.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 16:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én nem voltam tanfolyamon, de elég jól ismerem a hazai PUA-közösséget. Ha már mindenképpen hazai tanfolyamot akarsz választani, akkor Mexhez menj, ő még a legkorrektebb, bár elég drágán adja a tudását. A többi tanfolyam felejtős. Normális és nyílt fórumot jelenleg nem tudok ajánlani.
2012. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

The Pickup Artist Season 1 ami az oldalról letölthető talán el van látva magyar felirattal abban látod a technikák gyakorlati alkalmazását. The Pickup Artist Season egy show ahol mystery átalakítja a lúzereket csajozóművésszé, lényegében egy tanfolyamot nézhetsz meg.


ha a letölthető verzióban nincs magyar felirat, akkor a neten szétnézve találsz olyan helyett ahol van, mert én felirattal néztem régebben


[link]


[link]

2012. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

itt a második évadhoz van felirat, az 1. nincs

[link]

2012. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
És ezek beváltak már nektek?Ne csak linkelgessetek már,válaszoljatok is :)
2012. jún. 19. 22:30
 25/28 anonim ***** válasza:

Puszta kíváncsiságból (mert tanulmányozom a témát) megrendeltem egy először ingyenes, aztán később fizetős "pasizós" tréninget. Ez még az enyhébb változat. :) Csak tájékoztatásként, a csajozóst nem ismerem!


[link]

2012. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Itt van még pár jótanács tőlük.


[link]


[link]

2012. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
köszi
2013. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
még vki?Vmi infó??
2013. dec. 1. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!