Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akar velem barátkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar velem barátkozni, vagy csak mást?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki már a barátságunk kezdetétől fogva többet akart, de én nem figyeltem oda a jelekre. Amikor viszont 1értelművé vált, napokig rágòdtam azon hogy hogy mondjam el neki, hogy én csak barátként tekintek rá, de ettől még baráti szinten megmaradjon a kapcsolatunk. Ezt 1-2 hónapja meg is tettem, elfogadta a helyzetet és barátok maradtunk, de én világosan megmondtam hogy nem lesz több. Addig nem mondtam el neki mindent, mert még a barátságunk elején történt valami ami miatt nem tudtam teljesen megnyílni előtte. Most azonban azt kezdtem érezni, hogy tényleg meg tudok benne bízni, és teljesen elfogadni mint barátot. Ez viszont nem tartott túl sokáig, mert tegnap találkoztunk, és megint előállt a "később ugye lesz több?" esetével. Mondtam neki hogy nem valószínű, de mintha meg se hallotta volna. Az összes ismerősünknek azt mondja hogy még nem járunk, de fogunk, viszont én nem így gondolom. Nem erőltet rám semmit, de ezek után nem vagyok biztos benne hogy csak a barátság miatt maradt velem, vagy hátsó szándékai voltak (vannak) Szerintetek hogy álljak hozzá ehhez az egészhez?

16/l ő 20/f



2012. jún. 18. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2012. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ez neki, inkább ne barátkozz vele!
2012. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve de csak kèsőbb barátkoztunk össze
2012. jún. 18. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha a nagy általánosságból indulunk ki, akkor a 20 éves srácok zöme pont a fiatal középsulis lányokra "vadászik"
2012. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fejébe vette, hogy nem nyugszik addig, amíg meg nem dönt. Én pihentetném a kapcsolatot a helyedben.
2012. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Belőle azért nem azt nézem ki, ő komolyabban áll hozzá ehhez a témakörhöz
2012. jún. 18. 19:25
 7/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem szerelmes.
2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem, de mit kezdjek a helyzettel?
2012. jún. 18. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem monmdd meg neki, hogy nagyon jó barátod, és h nem akarod ilyen téren elveszíteni, mert elmondhatsz neki sok mindent, megbízol benne, de ha nem tudja ezt elfogadni, hogy csak barátok lehettek, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot, és túléled ha most "elvesztesz" egy ilyen barátot. én olyannal nem is tudnék barát lenni, aki többet is akar tőlem..:/ gondolom vannak még más barátaid is. am miért nem jön be? csúnya v mi?:O

16L

2012. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!