Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek képeket olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek képeket olyan csajokról, akik szerintetek tökéletesek külsőleg?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
2012. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
most jönnek a "szebbnél szebb" csajok :) kár hogy nem tudom megállni hogy ne kattintsak a linkre :P
2012. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jöhetnének már, de az első link valami undorító:)
2012. jún. 18. 21:45
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
2012. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
2012. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na b*zdmeg..menekülök erről a bolygóról
2012. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesek külsőleg... Nekem a lányoknak kb 95%-a bejön külsőleg. Ez azt jelenti, hogy számomra külsőleg tökéletes. Tudom, ez durva dolog. Am a barátnőmet tartom a leggyönyörűbb lánynak az egész világon.


Nem az a nagy kérdés, hogy ki a tökéletes külsőleg. Ilyen bárki lehet, nem kell sok hozzá. A belső már inkább problémás. Kiráz a hideg az olyan lányoktól, akik folyton a külsejükkel foglalkoznak és hogy hogy néznek ki, meg akarnak felelni a szépségideálnak és folyton festik magukat. Nekem mindig is az erős és bátor nők tetszettek. Félre ne értsd, nem a férfiasak. Azok akiknek úgy van tekintélyük, akik intelligensek, nem félnek a megpróbáltatásoktól és nem nyafognak azon hogy ők lányok és nem várják el a fiúktól hogy mindent megcsináljanak nekik. Az a tökéletes nő, akire fel lehet nézni és tisztelni lehet, elsősorban emberként.


Am a jó-nőséget fokozó tulajdonságok: nyelvtudás, művészetek szeretete, főleg a zene szeretete és művelése, főzni tudás, gondoskodás a sebesültekről, betegekről, gyerekekről. És már csak télleg plusz extra, ha tisztességesen viselkedik, rendesen öltözködik (nem ribisen) és kultúráltan beszél

2012. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tökéletes, de ez nem azt jelenti, hogy a legvonzóbb számomra.

Valójában inkább az általános közízlés szerint tökéletes.

2012. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!