Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában már külsőből megítél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában már külsőből megítélem, hogy tetszhet-e valaki, vagy sem. Lehetséges, hogy olyat szeressek meg, aki külsőre nem tetszik/tetszett?

Figyelt kérdés

Azt hiszem eddig nem tévedtem, mikor külső alapján ítéltem. Több olyan lány is volt, aki ha jól is nézett ki, nem tudtam tudtam jobban megkedvelni. Máskor meg szinte beleszeretek olyanba, aki külsőre csak átlagos, és még nem is beszéltem vele. Ha egy ismerősöm azt mondja valakire, hogy jó csaj, akkor 10ből 9szer biztos más véleményen vagyok.


Másrészt még a véleményetek érdekelne egy másik kérdésben:

Mikor egy nagyon szép nőt látok, és úgy érzem, hogy nem érdekel, akkor az lehet önbizalom hiány miatt(tudom, hogy nem tudnám megszerezni/nem működne a kapcsolat)?


Azért írtam ki ezt a kérdést, mert valaki barátnőt akart nekem szerezni, és egy olyan lányt mutatott, aki viszonylag jól néz ki, de különösebben nem érdekel. Ebben az esetben szerintetek megváltozhatnak az érzéseim, ha jobban megismerem?


2012. jún. 18. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges mindenkiben lehet találni valami szerethetőt és lehet olyanban találod meg néha akiről nem is hinnéd hogy benne rejlik ami téged vonz
2012. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy megváltozhatnak.
2012. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki esélyt mert lehet,hogy a személyisége olyan hogy azonnal megtetszik.nem nagyon érdemes mindjárt a külső alapján megítélni az embert mert lehet,hogy belsőleg meg lenyűgöző.nekem ez a tapasztalatom
2012. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!